Jump to content
Sign in to follow this  
Ros

EL 16/17, 15. kolo Crvena Zvezda - CSKA, cetvrtak 19h

Recommended Posts

Ivo Petović

Btw, ako iko sa SK čita, molim vas da utakmice Zvezde prenosi Plavšić, a ne Kovačić.

cvrlle

Btw, ako iko sa SK čita, molim vas da utakmice Zvezde prenosi Plavšić, a ne Kovačić.

pokrenuo si petoviciju. imas moj glas  :thumbsup:

Cane Vukic Prebranac

Алал вера!

MiddleClass

40min su Itudis i Vatutin ribali igrace posle meca u svlacionici.

pbg12345

nije njima sto su sad izgubili, nego se plase kud ce ako zvezda zavrsi osma :fantom:

Mil@n

Ovo što Radonja radi sa ovom ekipom je Mađija... Kakvu odbranu prangijamo, to je neverovatno. Jedno je skinuti neki skalp povremeno, ali ovako zaređati Makabi Real CSKA, to je već velika, velika stvar. 

Još ako ovog Thompsona planiraju da nas reše Mitrovića, biće to pregolem zid™ ispred koša. Jedva čekam da vidim kako će da se uklopi. 

Btw, jako mi drago zbog Woltersa što pruža korektne partije. Neko će reći da je isilovao one 2 trojke pred kraj, prva iz polukontre, ali to da je ušlo, hala bi eksplodirala a meč već tad bio gotov, mada i ovako je bio, no sada je lako.. Meni ti šutevi govore da ima samopouzdanja što je krucijalno.

Sve u svemu, poezija od basketa. Ovo što Radonja radi sa ekipom će biti solidan domaći za sve buduće trenere.

Plajvi

Djenka je odigrao po meni najbolju tekmu kod nas, bolju cak i od one protiv Budiveljnika. Na momenat sam se usrao da ce Teodosije i De Kolo podivljati, ali kad je Nejt ubacio ono oladio sam se. :)

Mitrovic pravi uzastopna sranja, on je bukvalno 2 nivoa ispod potreba ovog tima. 

Guzimo, ne vadimo. :D

Musky

Djenka brat...

pola - čoek, a pola ...,,dete, daj mi tu loptu"

Edited by Musky

Nikodije

I dalje mu je hvatanje lopte najgori deo igre, ponekad ume da iznervira kad ne ide na kucanje već nešto polaže, a onakva mrcina. Ali, zato odbranu igra mnooogo dobro, pa čak i pametno - takvog defanzivca nikad nismo imali, on kompletno menja sistem, dozvoljava i više kockanja u prednjoj liniji, jedan od razloga ove brutalne agresije koju imamo. Takođe je sjajan skakač, a ima i par poteza na postu - to bi moglo i više da se koristi.

mene vise nervira kada krene da fintira vazduh, a oko njega sve neki lilputanci. ok, ne moze hajnsa da unosi u kos kano zganeca, ali svejedno, malo vise odlucnosti ne bi bilo na odmet. inace je sjajan, bas sam nekako spokojan kada je on na terenu, decenijama nismo imali nikakvu defanzivu na petici, otprilike je nikola jestratijevic bio najbolji visoki defanzivac kojeg smo imali u poslednjih 20 godina, eto koliko smo sada tu dobili.

ostaje da se vidi ste ce se promeniti tompsonovim dolaskom, nekako me strah pomeranja bjelice na dole, kuz i bjelica su bili bas komplementarni, dve potpuno razlicite petice koje su davale dosta opcija.

dobro, i pero antic je bio sjajan u odbrani, secam se kako je umeo da ponisti milojevica.

Edited by Nikodije