Jump to content
Sign in to follow this  
Ros

EL 16/17, 14. kolo Crvena Zvezda - Real, cetvrtak 19h

Recommended Posts

elementary

Zašto je Nejt igrao samo 3 min ? Nisam gledao drugo poluvreme , povreda ili ga Radonja klupirao zbog namerne i izgubljene lopte, mada mi to nema logike.

Jeste on loš u odbrani ali baš da ne može više od Rebića da odigra ne ide mi u glavu.

Edited by elementary

Apollo Creed

ali ovacije sudijama u Pioniru... :lolol:  :0.6:

nautilus

Zašto je Nejt igrao samo 3 min ? Nisam gledao drugo poluvreme , povreda ili ga Radonja klupirao zbog namerne i izgubljene lopte, mada mi to nema logike.

Jeste on loš u odbrani ali baš da ne može više od Rebića da odigra ne ide mi u glavu.

mislm da je za ta tri minuta odigrao nekoliko ne bas disciplinovanih poteza i da je zato fasovao klupu. radonja je dobio utakmicu i nista mu se ne moze prigovoriti.

elementary

mislm da je za ta tri minuta odigrao nekoliko ne bas disciplinovanih poteza i da je zato fasovao klupu. radonja je dobio utakmicu i nista mu se ne moze prigovoriti.

Ma naravno nego se dešava često da Đenka menja Jovića i mi se tada obično pogubimo. Pogledaću sada drugo baš da vidim . Ma nemam ja neke zamerke , samo mi je čudno u ovakvom ritmu.

Kanzas siti zez

Svaka čast Radonjiću. Meni se nimalo ne sviđa kako on vodi utakmicu u smislu izmena, rotacije, stintova pojedinih igrača itd al očigledno da to funkcioniše da bi se dobili real, barsa i makabi.

+1

Ni meni se ne svidja kako Radonja vodi utakmice, ali razlog pobeda mislim da je u onome sto sledi pre same utakmice- trening. Mislim da je Radonja trening doveo na nivo savrsenstva, odbrana dihtuje kao sat, igraci mu veruju i spremni su da poginu da bi odigrali to sto on trazi od njih.

Nesto se mnogo dobro radi na tom treningu kad ti Real rutinski dobijes a pet najefikasnijih igraca ti budu: Simon, Gudura, Kuzma, Jovic i Lazic-svi Srbi, osim Gudure svi bolji defanzivci nego napadaci, osim Gudure sve ispodprosecni napadaci za svoju poziciju, niko u top8 igraca u repki...

Vodjenje same utakmice mu je uvek bila falinka, ali i na tom planu je mnogo napredovao ove sezone.

spaceploitator

Pohvala za Kostića sa Arene, za promenu dva  normalna pitanja za gostujućeg trenera

Umesto uobičajenih šta mislite o Zvezdi, šta mislite o atmosferi

Sta je pitao?

levi

Pitao  za povredu Dončića i šta misli kako su se klubovi snašli u novom sistemu el

Kaže da je  teško i da se svi muče, ali da je super za publiku

colonelo

Negdje sam pročitao da je Nejt igrao sa povišenom temperaturom i da je pokušao da odigra, ali nije mogao da bude na željenom nivou.

Redrooster

ali ovacije sudijama u Pioniru... :lolol: :0.6:

Drugi put...ako se vodi statistika

Nikodije

kad smo prosli put tukli real u pioniru na ppp je bilo ispisano 38 strana, a ovaj put svega 7... ok, harper vise nije sa nama, i tu smo kraci za nekih 5 ispisanih strana, ali svejedno...

izgleda da su ovakve pobede postale normalne, nema tu vise sta ni da se pise posebno o tome, simon mamojeb, real koji ne moze da kupi kos, radonja koji dovodi lasoa™ do ludila... jedno sasvim obicno vece u hramu kosarke.

Mil@n

kad smo prosli put tukli real u pioniru na ppp je bilo ispisano 38 strana, a ovaj put svega 7... ok, harper vise nije sa nama, i tu smo kraci za nekih 5 ispisanih strana, ali svejedno...

Nije ni Ikar, a upamtio sam da mu je ta pobeda bila baš draga.

Radonja nas razmazio i to sa ovim polu timom :(

Nikodije

da, nemamo vise ugljesu™ da uzme loptu na centru, nadribla i opali tricu, a opet smo uspeli da damo 82 poena. radonja madjija, vezacemo se za njega vise nego za vujosevica.

Malvo

Ako The Brat preuzme klub do kraja sezone, ode Ra u Limoz Unikahu.