Jump to content
Ros

EL 16/17, 13. kolo Ολυμπιακός Σ.Φ.Π. - Crvena Zvezda, utorak 20,00h

Recommended Posts

assignment

A nije te iznerviralo što Nejt bez pardona uzima trojke preko ruke, a jasno je ko dan da nema šanse da pogodi u ludilu?

A po cemu je to jasno kao dan? Bili su cistiji sutevi nego 90% nasih danasnjih "pokusaja"

levi

Atmosferu u Pireju ubija ružnoća sale  i biciklistička staza oko terena

Samo je dodatno  mučno kad ovi prave zajedničko poselo

Edited by levi

Zli Gli

Onaj period od par minuta bez kosa na 56:43 je bio jako tuzan za gledanje, tu se najbolje videla nasa ovosezonska nemoc u napadu. Promaseni ziceri, uzasno lose odradjena kontra 3 na 1 ili 3 na 2, promasaji iz svih pozicija. Tuga.

kobni zelaya

A po cemu je to jasno kao dan? Bili su cistiji sutevi nego 90% nasih danasnjih "pokusaja"

Pa jasno je kad pogodi trojku na svakoj trećoj utakmici. Mada slažem se da su i drugi pokušaji bili bezveze, Simon na primer nije mogao vola da ubode, ali mora da bude i takvih dana. Walters vrlo retko pogađa trojke od kad je došao u Zvezdu, a pripaljuje, onako, kao da je Clay Thompson.

edit - nervira me još i što pravi često korake, a igrao je već u Evropi i nisu mu nepoznata pravila.

Edited by kobni zelaya

assignment

Jee, kao nasi ne prave greske u koracima iako nisu Ameri... Ako me nesto kod Nejta smeta onda su to njegovi floateri, ali to je licno jer ne gotovim tu vrstu suta, smatram je kao veoma nesigurnu.  Ali decko zna da udje u seriju...

Mi smo i ovde mogli da imamo egal zavrsnicu da smo pogodili samo pola promasenih zicera (Kuzmic 5/11), a koliko god dobro odigrali odbranu bez napada neces dobiti..

Los suterski dan se desi, ali 2/17 to jest 11% za tri je nedopustivo lose... (Oly 7/20 za tri 35% takodje nista posebno)

Ali ovo bode oci, mi smo imali 22/48 45% naspam 18/33 55% suta  za dva i to u gostima, 15 suta vise i izgubili ?!?

Apollo Creed

11% za 3  :lolol:

:isuse:

Plajvi

I to je Djenka ubo prvu tricu koju je zveknuo, promasili smo jedno 15 uzastopnih dok Jovara nije ubo drugu. Ali Zalgiris ostaje zauvek. :D 

assignment

Bacanja smo izvodili 15/17 , 88% sto je bolje nego inace...

levi

To je sa dobrićevim bacanjima u smeće tajmu

Pravi % dok je bilo bitno  je 14/14

nenad

kad je bilo bitno?

ne znam, ja sam imao utisak da je utakmica resena vec u drugoj cetvrtini, posle smo smanjivali razliku samo u trenutcima kada su "braca" oduzimala gas i popustala u odbrani. da im je trebalo, mislim da bi nas lagano dobili preko 20 razlike. 

levi

Nebitno, bili smo u igri sve do Gudurinih ubačenih 3 bacanja. Posle toga je on napravio faul za 3 i prelomio

Nikodije

11% za 3  :lolol:

tvrdi obruci u dvorani mira i prijateljstva.

al zato ne bih bio veceras u kozi kraljevskog kluba kada krene kanonada.... nisam proveravao ko sudi, ali jos ako umesto ane panter bude bila ekipa slicna onoj koja je sudila protiv makabija, ne vidim da real ima neke sanse   :fantom: