Jump to content
IGNORED

Netflix produkcija


Lezilebovich

Recommended Posts

2 hours ago, 3opge said:

Babylon Berlin odlicna serija.

Bryan Ferry se pojavljuje u ulozi kabare pevaca, radio je i muziku za seriju pored ostalih

jako dobra produkcija i Tom Tykwerova rezija.

 

 

 

zar to nije hbo serija?

Link to comment
12 hours ago, steins said:

Odgledah prvu epizodu Medičijevih. 

Jbte koje sranje - ne služi ama baš ničemu osim samoj sebi. 

Ja ni tu prvu nisam uspela da odgledam do kraja, smorila se.

Pih. A nadala sam se da će da bude odrađena poput onih Bordžija sa Džeremijem Ajronsom.

Link to comment

23-ćeg februara na Netflixu izlazi film Annihilation, sa, jebi ga, Natalie Portman.

Žanr SF/horor, stavljam ovde jer mi se knjiga mnogo svidela. Naravno da uvek treba očekivati da će film biti glup, ali ovaj deo sa wikija mi nekako uliva optimizam:

 

Due to a poor test screening, Ellison became concerned that the film was "too intellectual" and "too complicated" and demanded changes to make it appeal to a wider audience – including making Portman's character more sympathetic and changing the ending. Rudin sided with Garland in his desire to not alter the film, defending the film and refusing to take notes. Rudin has final cut.

Izgleda da je režiser rekao producentskoj kući da ne želi da menja ono što je napravio zato što test publika nije shvatala ništa, što je verovatno retkost danas, pa ajd da vidimo.

Link to comment
6 hours ago, Lena said:

Ja ni tu prvu nisam uspela da odgledam do kraja, smorila se.

Pih. A nadala sam se da će da bude odrađena poput onih Bordžija sa Džeremijem Ajronsom.

 

Iskreno i ja. Ono je bila vrhunska serja. Ali ne vredi - ipak je Džeremi Džeremi, a Dastin Dastin. :(

Link to comment
  • 2 weeks later...
On 2/12/2018 at 5:24 PM, Sara said:

Altered Carbon, istina, kako odmiče sve je slabija. E9 nisam uspela da doteram do kraja 

Nemoj da gledaš zadnju iznerviračeš se JAKOOOOO.

 

 

Jako sam se popalila na ovu seriju. i emotivno i fizički mi se svideo glavni glumac. ali razrada i rasplet... brate ko što kaže Emir K. na nivou nemanjića.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...