Jump to content
IGNORED

Netflix produkcija


Lezilebovich

Recommended Posts

Oduševljen sam sa American Vandal glupošću. Ljudi su izmislili novi pravac smešten negde izmedju serious mockumentary-ja i straight up detective story with dicks. Izbindžovao sam ne trepćući. :D

 

Gledao sam onomad trejler i otprlike pomislio kakva fascinantno užasna ideja, slaba fora razvučena na 4 sata. Međutim trik je u tome da se sam slučaj tretira ozbiljno i bićete zaista investirani u misteriju i već negde tokom prve 2-3 epizode imati vrlo ozbiljne AHA! momente kad se tipa otkrije da naš junak uvek crta kitu sa dlakavim mudima. :D

 

Super zajebancija  :thumbsup:

Link to comment
  • 2 weeks later...

Taj film sam prekinuo posle jedno pola sata. Najobičnije isfolirano smeće. Mada, i film Gomora je bio baš loš, dok je serija mnogo zanimljivija. Čak je druga sezona Gomore bila osetno iznad prve.

 

Obzirom da su moralizatorska proseravanja kao i pretenciozne društvene analize za budale upropastile film, ukoliko se toga manu i prepuste žanru u seriji, možda bude mnogo zanimljivije. Uostalom, tako je Gomora postala mnogo uspešnija...

Edited by Ajant23
Link to comment

Besmislica.

"Suburra(film, seriju nisam stigao da pogledam) je fenomenalni euro crime.

 "Moralizatorstvo i drustvene analizene postoje u filmu vec samo u glavama besmislenih wannabee politicki obojenih recenzenata koji u svemu moraju da vide nekakvu siru sliku.

Link to comment

Koji Neflix mi imamo u Srbiji ili se za svaku zemlju šteluje posebno? 

 

Čekam da se na Netflixu pojavi "Comedians in cars getting coffee" (tako trenutno piše i na sajtu serije - soon on Netflix)

 

Kad sam guglao "soon on Netflix" izlaze raličite najave, za US, UK, AU, CA... ne nađoh za EU ili Europe.

Link to comment

Besmislica.

"Suburra(film, seriju nisam stigao da pogledam) je fenomenalni euro crime.

 "Moralizatorstvo i drustvene analizene postoje u filmu vec samo u glavama besmislenih wannabee politicki obojenih recenzenata koji u svemu moraju da vide nekakvu siru sliku.

 

Ma, skini mi se grbače. Idi gledaj Vesti, tamo dominiraju takvi kao ti...

Link to comment

Koji Neflix mi imamo u Srbiji ili se za svaku zemlju šteluje posebno?

 

Čekam da se na Netflixu pojavi "Comedians in cars getting coffee" (tako trenutno piše i na sajtu serije - soon on Netflix)

 

Kad sam guglao "soon on Netflix" izlaze raličite najave, za US, UK, AU, CA... ne nađoh za EU ili Europe.

Svaka ponaosob
Link to comment
  • 3 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...