Jump to content
IGNORED

Netflix produkcija


Lezilebovich

Recommended Posts

Prosle nedelje sam naleteo na dve solidne dokumentarne serije, ali nisam gledao sve epizode, vec samo pojedine koje su mi bile interesantne.

 

The Toys That Made Us, ima tri sezone i ukupno 12 epizoda, gledao sam samo one epizode vezane za igracke koje sam kao klinac obozavao (LEGO, Teenage Mutant Ninja Turtles, He-Man, Transformers, G.I. Joe), dok ostale nisam gledao (Star Wars, Barbie, Star Trek, Hello Kitty, My Little Pony, Power Rangers, Professional Wrestling), mozda odgledam i neku od ovih u narednom periodu, epizode u proseku traju nekih 45 minuta.

 

https://www.imdb.com/title/tt7053920/

 

OKLdcEp.jpg

 

The Movies That Made Us, ima jednu sezonu i 4 epizode, do sada sam odgledao dve (Home Alone i Die Hard), a jos uvek nisam gledao ostale dve (Ghostbusters i Dirty Dancing), isto traju oko 45 minuta u proseku, fanovima filmova ce se verovatno svideti, mada su mi igracke bile bolje.

 

https://www.imdb.com/title/tt10681222/

 

mJtvBI8.jpg

Link to comment
  • 3 weeks later...
On 30.7.2020. at 23:12, urkozamanje said:

Kingdom https://g.co/kgs/1j9RLN

 

Nije lose, nije lose.

Odlična serija. OK, nije Wire, ali su likovi iznenađujuće dobro razvijeni, postupci imaju smisla i logični su, glumci su odlični, radnja je zanimljiva i borbe su dobro urađene. Sve preporuke !

 

On 31.7.2020. at 0:04, Moća said:

Jesi li gledao koreanski Kingdom?

 

niđe veze sa ovim kingdomom, samo se ime poklapa :D

Edited by Lezilebovich
Link to comment
3 hours ago, Lezilebovich said:

Odlična serija. OK, nije Wire, ali su likovi iznenađujuće dobro razvijeni, postupci imaju smisla i logični su, glumci su odlični, radnja je zanimljiva i borbe su dobro urađene. Sve preporuke !

 

niđe veze sa ovim kingdomom, samo se ime poklapa :D

+ 1

 

Vrlo dobar je Kingdom bio. Šteta što ga nokautiraše. Ne sećam se da je bio na netflixu originalno, možda ga je tek sada otkupio. 

Link to comment
On 18.8.2020. at 12:23, renne said:

Netflix je krenuo sa malo jačom, i ubrzanom lokalizacijom na hr jezik

 

krenuli baš jako, 118 naslova za sad, ima i nekoliko sinhronizacija za decu.. čak i kad odem u "coming soon" deo trejleri su titlovani..:thumbsup:

 

ima tu i tamo malo grešaka ali meni ne smeta..

Link to comment
1 hour ago, zoki said:

 

krenuli baš jako, 118 naslova za sad, ima i nekoliko sinhronizacija za decu.. čak i kad odem u "coming soon" deo trejleri su titlovani..:thumbsup:

 

ima tu i tamo malo grešaka ali meni ne smeta..

za sada mi dete odično govori bosanski (zaga&filip), vreme je da nauči i hrvatski. 

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...