Jump to content
IGNORED

Netflix produkcija


Lezilebovich

Recommended Posts

9 hours ago, goofs said:

Odgledao i ja, ok mi je, definitivno ne medju najboljim delima Will Ferrella. Cudno mi je jer je film prakticno radjen za njegovo uobicajeno glupiranje, a ovde mi se cini kao da je on miscast i visak. Ili da je ona miscast i visak, ne idu mi zajedno, kao odrasli su jedno pored drugog a on deluje kao da joj je cjale. Nema kemije.

 

Evrovizija definitivno nije moj fah, ali onaj medley na sred filma je dojajan.


A nije čudno da mu Brosnan glumi oca? 😂

Link to comment

Ко воли тинејџ разбибриге, једна одлична Never Have I Ever. Ладно је Мекинро наратор :D

Link to comment
On 4.7.2020. at 11:54, mustang said:

warrior nuns, tinejdz gresno zadovoljstvo. predivne scene spanije i duhovita na momente. 

laka zanimacija uz candy crash

Link to comment
  • 2 weeks later...

Odgledao sam najnoviji Netflix dokumentarac, The Business of Drugs, ima 6 epizoda od po 40 minuta, svaka je posvecena jednom narkotiku (kokain, ekstazi, heroin, kristal met, kanabis, lekovi protiv bolova), prve dve epizode su mi bile najbolje, a ostale cetiri su za nijansu slabije, dobro je producirano i drzi paznju, medjutim ova glavna riba koja je neka bivsa CIA analiticarka mi je iz nekog razloga antipaticna.

 

https://www.imdb.com/title/tt12588416/

 

3raz8yo.png

Link to comment
15 minutes ago, James Marshall said:

Ja sam prvih par epizoda mislio da to nije ista riba, ono kad priča u kameru i oni snimci sa terena :lolol:

i ja isto :D

sa terena je uvek snimaju iz profila

Link to comment
Just now, Ros said:

i ja isto :D

sa terena je uvek snimaju iz profila

‚Ma nešto je u onim snimcima sa terena bila otekla, da li je tek bila izašla iz porođaja, šta već, a plus je u onom "talking head" modu ono scenski našminkana, po PS, ma druga žena, bukvalno sam bio u fazonu "a što ne potpisuju ovu što guli po Mjanmaru, ona stavlja dupe u procjep, a ne ova što pametuje u studiju" :lol: 

Link to comment
1 minute ago, James Marshall said:

‚Ma nešto je u onim snimcima sa terena bila otekla, da li je tek bila izašla iz porođaja, šta već, a plus je u onom "talking head" modu ono scenski našminkana, po PS, ma druga žena, bukvalno sam bio u fazonu "a što ne potpisuju ovu što guli po Mjanmaru, ona stavlja dupe u procjep, a ne ova što pametuje u studiju" :lol: 

proslo je tu sigurno dosta vremena od terena do montaze u studije. i boja kose je drugacija

Link to comment
Just now, Ros said:

proslo je tu sigurno dosta vremena od terena do montaze u studije. i boja kose je drugacija

definitivno, baš se vidi, dužina kose, sve

Link to comment
  • 2 weeks later...

Samo da pohvalim "Our Planet" - spektakularna vizuelna gozba, pogotovo na vecim ekranima.  Odlican program za gledanje sa djecom. Jednako intersantan je i behind the scenes o snimanju serijala. 

  • +1 2
Link to comment
On 20.7.2020. at 9:04, Ros said:

proslo je tu sigurno dosta vremena od terena do montaze u studije. i boja kose je drugacija

 

Ja mislim da je izvukla botoks iz usana (valjda je to moguce).

 

Odgledao poljski The Hater. Poceo je solidno, ali je vec na pola dosta neuverljiv i pun klisea.

 

 

Edited by vladavsnarod
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...