Jump to content
IGNORED

Netflix produkcija


Lezilebovich

Recommended Posts

8 hours ago, Бруклинский said:

Upravo i ja odgledah drugu sezonu, jeste slabija od prve, ali relativno brzo su mi proletela tri sata koliko ukupno traje, najveca mana je ona pateticna muzika koja se cesto cuje u pozadini kad god je neka tuzna scena, u tim trenutcima serija podseca na neki hallmark film.

 

Najjaci lik mi je i dalje njegov pas, svaki put ukrade scenu, ali ga ima premalo, opet dominira i Thoros of Myr u ulozi psihijatra, dobar je i onaj novi bucko stazista kad uleti kod majke u spavacu sobu, sve u svemu ima dobrih fora, ali ima i previse patetike bez neke preke potrebe.

 

 

ima dobrih fora, odlicna je i sex worker i postman, ali je seriju ubio patetikom. Cak je poceo i da place nonstop. Sa kim god udje u pricu, isprica neki detalj o Lisi i potpuno mi nedistaje smisao, cilj i desavanja. Teoretski, i prva je bila slicna, ali je bilo daleko zaninljivije. Gledao sam 4 epizode i verovatno cu odgledati i preostale 2, jer ne volim da ostavljam seriju na pola.

Link to comment

Ja odgledao Black Sails do kraja. Opasna zaraza, vizuelno fenomenalno. Prva sezona najbolja kao celina, u drugoj i trecoj ima briljantnih momenata, poslednja je onako - gledljiva samo zbog prethodne tri. Na kraju placen danak pomalo i ambiciji da se bude prequel Ostrvu s blagom. Sam kraj prilicno glup. Inace zadivljujuce koliko su istorijskih likova i fakata ugradili u pricu.

Link to comment
13 hours ago, Lezilebovich said:

ima dobrih fora, odlicna je i sex worker i postman, ali je seriju ubio patetikom. Cak je poceo i da place nonstop. Sa kim god udje u pricu, isprica neki detalj o Lisi i potpuno mi nedistaje smisao, cilj i desavanja. Teoretski, i prva je bila slicna, ali je bilo daleko zaninljivije. Gledao sam 4 epizode i verovatno cu odgledati i preostale 2, jer ne volim da ostavljam seriju na pola.

 

Slabije od prve defiitivno. Da su se kojim slucajem izbacile VHS scene, komotno je mogao umesto sezone film da napravi. Ali i dalje nije lose, vredi gledati.

Link to comment
On 18.4.2020. at 10:55, Bright Billy said:

prekjuce je izasla fauda s03


Jao, zarazio sam se Faudom, odgledao sve epizode iz sve 3 sezone za 4.5 dana (prednosti lockdowna). Obratiti pažnju na Baširovu majicu u prvoj epizodi (i drugoj isto?) sezone 3 😄

Edited by dragance
Link to comment
On 26.4.2020. at 10:49, John Coltrane said:

3 sezona Casa de Papel, usli Ameri, distorzija&slow motion...

 

 

Не сједа ми трећа никако, ал одгледаћу до краја. Прве двије су биле врхунске.

Link to comment
8 minutes ago, Mil@n said:

Realno, Casa De papel je serija za uzrast od 11-17 godina :D

Meni je fascinanatno koliko je ljudi u mom okruženju čije mišljenje cenim oduševljeno tom serijom.

 

Prvu sezonu sam odgledao i držala je pažnju,drugu jedva.Možda mi nešto promiče,tako da ću dati šansu trećoj :D

 

Link to comment

What's not to like? Zabavna serija, dopadljivi i relatable likovi, dobre ribe i frajeri (kome god šta treba), mali čovek uzvraća udarac - sve što je potrebno za popularnost i zabavu. 

 

Link to comment

Sranje gluma, patetični i šablonski likovi ("strong womans" - usraću se, pogotovo od Tokio koja je bukvalno nepodnošljiva sva tako "zajebana"), priča 300 i jedna rupetina, a realno i ribe nisu ništa posebno, no sve i da jesu, to je krajnje nebitno. Relatable likovi, uh uh. A tek što su dopadljivi.. 

 

Da se završilo posle dve sezone pa ajde, ovako - klasično izvlačenje para.

 

 

Link to comment

Odgledao sam Last Kingdom 04. Dobra je to zabava, zbindzovao sam i čak sa pažnjom odgledao, što je u poslednje vreme zbog predoziranja serijama bas retko. 

Link to comment

"Mali covek" sa logistikom od milijardu $.

Kad pocnu da izvlace sve sto su navukli (naoruzanjee, bolnicu, aparate za varenje und topionicu u malom) samo im fali ringispil i autici na sudaranje.

Najvise gledam zbog Rakel :fantom:...

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...