Jump to content
IGNORED

Netflix produkcija


Lezilebovich

Recommended Posts

I meni je Spy dobar, old school uradjeno, drzali se cinjenica. Sacha je uverljiv, svedena gluma, taman kako treba. 

 

Bio mi je interesantan onaj deo o svercu opreme za Sirijce i Mohameda bin Ladena, gde se spominjala i splitska luka. Ne znam da li su izmislili ili se to zaista desavalo..

Edited by Jimmy Kowalski
Link to comment

Spy vrlo lepo vozi ali na momente ima poprilicne rupe u scenariju ( pre svega B.Aires deo - on se pojavljuje niodakle i predstavlja se kao vlasnik biznisa koji tu postoji vec dugo, a Sirijci od svih provera traze samo grobove roditelja itd,itd...)

Link to comment

Pa Cohen se zaista pojavio pravo niotkuda u Buenos Airesu 1961. kao taj biznismen Kamil. Da su ga Sirijci u bilo kom trenutku zaista proverili kako mi to zamisljamo da sluzbe danas rade, ne bi bilo cele njegove neverovatne price..

Link to comment

Gledao sam prvu sezonu 'Another LIfe' na Netflixu. Bogtemazo, kakav pire. Nema klisea iz SF koji nisu iskoristili-alien, predator, bliski kontankti 3. vrste, AI i svasta nesto jos su udrobili. I zacinili bas jakom dozom pisijevstine-glavni lik jaka zena, sidekik isto jaka zena ali jos i braon, obe emitovno osakacene. Prvi oficir je beli strejt muskarac koji gine u prvoj epizodi, posto ispada negativac. Posada milenialsi-prezgodna nadrkana polu crnkinja, beli strejt plavusan tatin sin koji postaje negativac, latino sirotan IT genije, smotani sloven inzenjer, native american bogatasica, debeli amerikanac-meksikanac, transrodna osoba koja izgleda kao azijat/kinja ali je zapravo poreklom jermen/ka cija je baba prezivela genocid. AI koji upravlja brodom zgodni braon tip sa britanskim naglaskom koji se zaljubljuje u glavnu junaknju. latino sirotan, smotani sloven i native american bogatasica se smuvaju u trojku, pa mala zatrudni, pa se ne zna cije je. gej pilot koga ceka muz kod kuce. i na zemlji su ostavili svasta, al me mrzi i to da pisem.

 

I ja sam sve to gledao. Stvarno sam sucker za sf. A i navuklo me to sto je glavna junakinja Starbuck iz Galaktike. Slobodno preskociti.

 

edit: lazy writing sam zaboravio da pomenem. izbija iz svake scene.

Edited by Grunf
Link to comment
  • 1 month later...

Ja probao da gledam Big Mouth, ali prestao posle 3 epizode, nije me nesto drzalo. Ima tu neku dozu neprijatnosti, kao Saut Park, sto je svakako za pohvalu, ali me zamori brzo.

 

Mislim da mi je isti problem kao sa drugim R crtanim serijama na Netflixu, poput Disenchantment i Paradise PD - epizode traju 30min, to mi se cini previse jer onda prenatrpavaju fazone umesto samo da proberu najbolje i drze se standardnih 20min.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...