Jump to content
IGNORED

Netflix produkcija


Lezilebovich

Recommended Posts

ne mogu, mnogo mi teska tematika, deca, tinejdzeri, a omar iz wire, (michael k. williams), moj ljubimac je u toj seriji.

 

hvala Bogu da postoji nauka i DNK analiza

 

Link to comment
Neko gledao ovo - When they see us?
Sinoć sam završio. Totalna pizdarija, jedna od boljih stvari koje sam gledao poslednjih godina. Polako sam celu treću i barem pola četvrte epizode, ne pamtim kad sam gledao nešto potresnije, tužnije. Sad sam prešao granicu, nisam istraživao istinitosti događaja i sl, al kako god - preporuka svaka.

Hawaii Mate 10 Pro

Link to comment
On 3.6.2019. at 12:10, mustang said:

film always be my maybe

 

pitka rom-com pricica sa dobrim soundtrekom i jos boljim keanu reevsom :wub:

 

+1 za film i +100 za Keanu Reevesa. Pogledala sam film ne znajući ni da je on u filmu, niti koga glumi, dok se nije pojavio 😂 . Sad mi je baš drago da su scene sa njim došle kao iznenadjenje za mene, sad mi se opet gleda (a u glavi mi je tekst poslednje pesme iz filma 😂 )

Link to comment

Michelle Buteau (Sashina trudna drugarica u filmu) sam gledala ne tako davno u manje bitnom comedy clubu u New Yorku u 5 popodne. Uvek je bila super i bas mi je drago sto se probija u mainstream jer od te komedije nije mogla da zaradi. Dobra je ovde mada joj je lik malo stereotipski napisan.  Retko dobar moderni romcom...

Link to comment
  • 2 weeks later...
6 hours ago, number_9 said:

Prva epizoda je baš mučna za gledanje, ali vredi. 

 

3. i 4. su duplo mučnije, ako se mora meriti, a ne mora. 

Al već sam nahvalio seriju, da se ne ponavljam. Jedna od najboljih koja se pojavila poslednjih godina.

Link to comment

Дарк је на моменте одличан, на моменте као да гледаш немачки Повратак у будућност 2. Остаје да се види последња сезона.

Link to comment

Dark je fantastičan, ali sam morao da koristim ovo da bih sve pohvatao:

 

i063yx8ymy501.jpg

 

 

Nemam zamerki stvarno, odavno me neka serija nije ovako uvukla u sebe

 

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...