Jump to content
Lezilebovich

Netflix produkcija

Recommended Posts

Weenie Pooh

"From the guys who brought you The Office..." by cribbing off Gervais and Merchant.

Cane Vukic Prebranac
On 22.1.2019. at 6:03, mustang said:

punisher odlican! valjda cu veceras da se naspavam. jedina je zamerka, druga sezona, john pilgrim karakter uzasno podseca na kai proktora iz banshee-ja. ne znam jel tako i u stripu bilo, ko je tu stariji.. mozda je kai kopirao pilgrima? karen page me nervirala u daredevil a vala i ovde... ima li scene bez neke suzice? klinka iz druge je okej ali i tu su mogli simpaticniju lujku da nadju. 

Мислим да Пилгрим уопште није лик из стрипа, измишљен је за серију. Тек сам одгледао пар епизода, мала је ријетко иритантно створење. Али лице Русоа - које срање. Поента је била да се љепотану уништи лице а он има два ожиљка. :isuse:

James Marshall

Realno su tanki ženski likovi, mala još i đene đene, pred kraj razvije neku hemiju sa zemom, ali ove dvije tuke, agentica i doktorica, joj :isuse:

Pilgrim kako odmiče sezona sve zanimljiviji

mustang
1 hour ago, Cane Vukic Prebranac said:

Мислим да Пилгрим уопште није лик из стрипа, измишљен је за серију. Тек сам одгледао пар епизода, мала је ријетко иритантно створење. Али лице Русоа - које срање. Поента је била да се љепотану уништи лице а он има два ожиљка. :isuse:

daaa haahhahaa ali kad prvi put skide masku, pa na licu doktorke iznenadjenje, ja ocekivala pola lica nema, a ono neki oziljcici, wtf?!?? :isuse:

ako je izmisljen pilgrim onda je prekopiran kaj proktor. po meni

Edited by mustang

Conspirator

Odgledao Sex Education i Russian Doll. Obe vrlo zabavne.

jorma shparga
21 hours ago, Conspirator said:

Odgledao Sex Education i Russian Doll. Obe vrlo zabavne.

+1 za Russian Doll

mustang

the umbrella academy...vec pocela da ubrzavam...a nisam ni do trece stigla. 

Lezilebovich

Punisher sezona 2 - potpuno besmisleno :(. I dalje Frenk ide I razgoni krimose, ali Malo smislene I logicne radnje bi bas pomoglo u gledanju

mustang

meni panisher bio odlican! odlican! najbolji mi od tih marvel netflix baljezgarija

James Marshall

Ma Panišer je poezija, oda divnom, besmislenom, plitkom nasilju. Ja bih svu priču ukinuo, ostavio samo koreografije. Pun mi je kufer serija koje prodaju neke duboke filozofije.

Prva epizoda S02 i scena uz tetku Đenis i "Me and my Bobby McGee" je najbolja sekvenca koju je Netfliks ikad platio da se snimi. Ima i par sličnih dobrih u prvoj sezoni kao i u Derdevilu

Edited by James Marshall

mustang
9 minutes ago, James Marshall said:

Ma Panišer je poezija, oda divnom, besmislenom, plitkom nasilju. Ja bih svu priču ukinuo, ostavio samo koreografije. Pun mi je kufer serija koje prodaju neke duboke filozofije.

Prva epizoda S02 i scena uz tetku Đenis i "Me and my Bobby McGee" je najbolja sekvenca koju je Netfliks ikad platio da se snimi. Ima i par sličnih dobrih u prvoj sezoni kao i u Derdevilu

moram se sloziti sa tobom :)

ta scena se sjajno gradila...

kad uhvatim samu sebe kako prevcrem ocima na palamudjenje i pomislim sta mi to sve treba u zivotu, gubim vreme na balavca (scenariste) od 25 godina koji misli da je otkrio toplu vodu...

Edited by mustang

James Marshall

Ima ona scena u prvom DD ono neko makljanje u hodniku, zeleni svjetlo, pola fajta se dešava van vidnog polja, ali sve u jednom kadru, ma kažem, poezija nasilnih pokreta :D

mustang
4 minutes ago, James Marshall said:

Ima ona scena u prvom DD ono neko makljanje u hodniku, zeleni svjetlo, pola fajta se dešava van vidnog polja, ali sve u jednom kadru, ma kažem, poezija nasilnih pokreta :D

preporucujem ti banshee seriju ako nisi gledao. meni sve fajt scene dodju kao prirucnik za ostale serije kako treba da se rade.

James Marshall

Moraću, davno mi je nekad to drugar preporučio ali nikako da se nakanim

Samo da je dobra krljačina :D

mustang

ima da uzivas :)

zavidim ti sto je nisi gledao. 

javi.