Jump to content
IGNORED

Netflix produkcija


Lezilebovich

Recommended Posts

49 minutes ago, bags said:

U narednih par godina ocekujem procvat torenata i nastanak nekog novog protokola koji omogucava lagan ilegalan streaming...

 

Ovo nikad nije ni zamiralo :) 

 

Dobar deo tih 200k korisnika je iz Rusije, gde su zavrnuli slavinu, tako da nije toliko drastcina slika, ali cinjenica je da su krenuli da stagniraju ili da padaju pomalo.

Softverski mislim da su i dalje najbolji od svih servisa, sadrzajno, pa WB i HBOMax imaju mnogo jacu filmoteku iza sebe i tu imaju jak head-start. Ako izuzmemo to, Netflix izbacuje cesce i vise, ali je vecinom krs, a ovi ostali, pa upitno je da li ce ikada dostici taj tempo, za sad izbacuju manje, ali je i malo manji krs.

 

Bottom-line: hiperprodukcija, woke i PC sranja, reciklaza i cedjenje suve drenovine => nije vredno para. Vazi za sve servise.

  • +1 1
Link to comment

@goofs

Nije problem samo u Rusiji. Oni su predvideli 2,5 miliona novih pretplatnika.

 

Mi u Austriji nemamo HBOMax nego sky ( a nude jako povoljno i netflix u paketu). I mislim da ce ta taktika sa bundle paketima biti jedino resenje.

Nemaju ljudi vremena/para da imaju odvojeno sve pretplate.

 

 

Edited by bags
Link to comment

Koliko kosta taj sky? 

 

Slazem se da postaje prekomplikovano za korisnike, jedan od razloga zasto se ne upustam u servise dalje od Netflixa, a verovatno ce i on uskoro biti krajcovan.

Link to comment
On 20.4.2022. at 15:03, bags said:

@goofs

Nije problem samo u Rusiji. Oni su predvideli 2,5 miliona novih pretplatnika.

 

Mi u Austriji nemamo HBOMax nego sky ( a nude jako povoljno i netflix u paketu). I mislim da ce ta taktika sa bundle paketima biti jedino resenje.

Nemaju ljudi vremena/para da imaju odvojeno sve pretplate.

 

 

Sky sa opcijom original language I cc titlovi ili nema?

Link to comment

Anatomy of a Scandal je mogla da bude sasvim pristojna serija, za Netflixove standarde čak i vrlo dobra, samo da je nisu usrali twistom pravo iz latino sapunice. 

Link to comment
4 minutes ago, Halvard said:

Anatomy of a Scandal je mogla da bude sasvim pristojna serija, za Netflixove standarde čak i vrlo dobra, samo da je nisu usrali twistom pravo iz latino sapunice. 

Tja. Jel misliš na zadnjih 5 minuta ili na onaj na pola serije?

Link to comment
50 minutes ago, Halvard said:

Ono na pola, tj. u četvrtoj epizodi. Odledaću još ove dve ali ne znam kako mogu da se izvuku iz ove gluposti. 

Onda se ne slažem. Da nije tog zaokreta, bila bi najobičnija angažovana serija. Ovako je angažovana serija sa malo neobičnim zapletom. Mnjah, Netfliks

Link to comment
On 20.4.2022. at 15:03, bags said:

@goofs

Nije problem samo u Rusiji. Oni su predvideli 2,5 miliona novih pretplatnika.

 

Mi u Austriji nemamo HBOMax nego sky ( a nude jako povoljno i netflix u paketu). I mislim da ce ta taktika sa bundle paketima biti jedino resenje.

Nemaju ljudi vremena/para da imaju odvojeno sve pretplate.

 

 

Jednom sam pre par godina bio primoran da se rvem sa sky software.om 

 

Ja veče sranje u životu video nisam - stvarno ne kapiram kako firma koja hoce da ponudi streaming servis moze da izbaci onako los proizvod. Ali sad kontam zašto ih ljudi koriste - nemaju izbora :)

  • +1 1
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...