Jump to content
IGNORED

Netflix produkcija


Lezilebovich

Recommended Posts

On 10.1.2022. at 14:06, Lezilebovich said:

Srecom, do kraja su objasnili zasto su takvi i u cemu je fora i sve ima smisla

 

pa da. nije ispalo tako lose do kraja. moglo je bez onih dvoje, ali ok.

barem nece biti nastavka :D

 

Link to comment
On 6.1.2022. at 22:37, Aleksija said:

gledao neko Crime Scene: The Times Square Killer?


Meni se dopalo, obaska sto volim true crime dobro je docarana atmosfera New Yorka 70tih, preporucujem

Link to comment

Kobra Kai me lomi, na momente mi je toliko krindž da me bukvalno blam što gledam od loše glume, naivnog scenarija, patetičnih poteza, izjava, reakcija, ali moram da priznam da su malo zapleli fino u drugoj polovini (a bome i usrano raspleli), pa ajde, nije mi bilo preterano loše. Konstantne svađe i prepirke i neslaganja La Rusa i Džonija su sada već toliko passe, jednostavno, besmisleno je postalo. 

 

Nadam se da je sledeća sezona poslednja i da će smisleno da je završe kako bi se izbeglo recikliranje nečega što ni u izvornom obliku nije ne znam kakav kvalitet. 

Link to comment
3 hours ago, kipo said:

Archive 81 me kupila. Nije bogznasta ali drzi paznju evo 4-5 epizoda.

 

+1

 Meni drži pažnju i zbog svih onih tehničkih, analagno/digitalnih formata i preplitanja elektronskih epoha (mada govorimo o razmaku od nepunih 30 godina).

 

 Uz saglasnost sa tvrdnjama da je Netflix malo utanjio sa sadržajima, moj razlog da ga se i dalje držim (kao pijan plota) jeste baš tehnička superiornost u odnosu na druge, kod nas dostupne streaming platforme-na Netflixu se gotovo podrazumeva da noviji  filmovi i serije, osim što su u ultra hd formatu,  imaju i dolby vision i dolby atmos, što gledanje bilo kojeg sadržaja čini neuporedivo atraktivnijim, čak i kada se teškom mukom probijamo kroz stereotipne zaplete ili neubedljive dijaloge:) 

Link to comment

Prva sezona mi se svidela, druga bas i ne, pa sam sad u fazonu hocu/necu da pogledam trecu...

 

e. Odgledao sam i onaj prequel, nista specijalno...

Edited by Bright Billy
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...