Jump to content
IGNORED

Netflix produkcija


Lezilebovich

Recommended Posts

Boli ih kurac, jes sad Netflix treba da tangira to što nas Vučić tretira kao roblje i što smo bijednici.

 

Za sto dinara možeš da dobiješ Selo gori a baba se češlja, samo što ti i to naplaćuju 500 dinara. 

Link to comment

Pa ono, svako neka sa svojim parama radi šta hoće. Ako te niko ne goni jer cepaš torente, ili strimuješ preko torenta sa platformi koje su gotovo isto user-friendly kao netflix, meni je nerazumno bacati pare svakog meseca. Bolje kupiti "kokice", i gledati SVE.

 

A s obzirom na prosečnu platu u Srbiji i prosečnu cenu jednog sata rada, netflix bi trebalo da košta 100 dinara i da se udaraju u dupe ako im to neko da.

 

Šta ima za smart televizore a da je tako ugodno za korišćenje i radi bez greške? Znam jedino za kodi, a on valjda podrazumeva android box, + opet tu ima dosta setupa i crkavanja konja ako sam stekao dobar utisak na osnovu topika (čačkao sam samo malo preko kompa, nikad nisam ozbiljno koristio)
 
Netflix je koliko ja znam daleko najugodnija opcija za korisnike smart tv-a, plus ideala za ubiti nešto vremena kad nismo planski skinuli sa torenta gomilu sadržaja nego eto prosto upališ i nabodeš prvo što ti deluje oke.
Ja zaista nemam nikakav problem da se zezam sa torentima i nisam nemač pojma što se toga tiče, ali opet rado uplatim netflix par meseci preko zime kao alternativu. Do sad zaista nikad nisam pomislio da sam bacio 10€ (sasvim razumna cena ako mene pitaš)...naprotiv, izrabim ja to uvek na kraju za sve pare.
Link to comment

Vidna je razlika u kvalitetu izmedju US i zemalja Treceg sveta, ali opet vredi. Po meni svrha pretplate gubi smisao ako se jebavas sa proksijem.

 

Nova sezona Bojack-a krece uskoro [emoji106]

 

tumblr_inline_nba2t0QKWx1siuqjj.jpg

Pa nije vidna razlika, bilo u početku, sad više ne
Link to comment
  • 3 weeks later...

mali off, ne vidim gde drugo da postavim pitanje...

 

da li je neko uplatio netflix iz srbije/regiona, te ukoliko jeste, da li je proveravao da s istim accountom, preko nekog usa proxy-ja/vpn-a, ima pristup contentu koji je dostupan samo u usa?

 

hvala.

Link to comment

Oduševljen sam sa American Vandal glupošću. Ljudi su izmislili novi pravac smešten negde izmedju serious mockumentary-ja i straight up detective story with dicks. Izbindžovao sam ne trepćući. :D 

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...