Jump to content
IGNORED

Netflix produkcija


Lezilebovich

Recommended Posts

On 18.2.2019. at 4:05, *edited by mod said:

Sto se Punishera tice, cini mi se da je druga sezona bolja od prve. Jedino gde skripi je Jigsaw i ceo njegov story arc. Kontam da su morali negde da ubace PTSP koji je u prvoj sezoni bio kod Frenka + su pokusali da naprave i neku romansu slicnu Fiskovoj iz DD ali je dosta slabo. Drugi negativac sasvim odlican.

 

Мени је рецимо прва нешто боља. Разочаран сам са Џигсоом како је приказан и смарале су ме његове психолошке борбе са собом. Ејми је до краја испала кул. Мислим да је сезона могла стати у 10 епизода опуштено и бити боља.

Баш јуче јавише да је Панишер, заједно са Џесиком, дефинитивно завршен. Штета, Бернтал је рођен за ту улогу, феноменалан је.

Link to comment

Mislim da sam negde čitao da su im sve te Marvel serije bile po ugovoru sa 13 epizoda i da su hteli da smanje na 8-10 i da nastave ali je Dizni to iskoristio i rekao ili 13 ili ništa. Pominje se da bi možda Hulu mogao da preuzme ali to je težak wishful thinking jer po ugovoru otprilike 18-24 meseca glumci i likovi ne smeju da rade isto bez da ne plate masne penale Netflixu.

Sent from my H3213 using Tapatalk

Link to comment
1 hour ago, Cane Vukic Prebranac said:

 

Мени је рецимо прва нешто боља. Разочаран сам са Џигсоом како је приказан и смарале су ме његове психолошке борбе са собом. Ејми је до краја испала кул. Мислим да је сезона могла стати у 10 епизода опуштено и бити боља.

Баш јуче јавише да је Панишер, заједно са Џесиком, дефинитивно завршен. Штета, Бернтал је рођен за ту улогу, феноменалан је.

 

i meni je prva dosta bolja, mada sam zbindžovao i drugu. znači, džabe onaj tizer u poslednjoj epizodi, nema treće :(

Link to comment
2 hours ago, Cane Vukic Prebranac said:

 

смарале су ме његове психолошке борбе са собом

 

Netflixove Marvel serije u jednoj recenici, casti izuzecima. Dok im se filmovi pretvaraju manje vise u skup comic skeceva ove serije su ubile pokusajima nekih dubina tamo gde samo treba da ide akcija i laki humor. 

Link to comment
28 minutes ago, Fakundo Sava said:

Kako sam shvatio Disney lansira svoj stream service disni+ a ima pravo na Marvela, ako je neka serija bila popularna verovatno će tamo nastaviti

upravo to, sve ide na diznijev strim servis - sve marvel pizdarije.

Link to comment
1 hour ago, Mos said:

 

Netflixove Marvel serije u jednoj recenici, casti izuzecima. Dok im se filmovi pretvaraju manje vise u skup comic skeceva ove serije su ubile pokusajima nekih dubina tamo gde samo treba da ide akcija i laki humor. 

 

Imas CW serije koje su potenciraju akciju i laki humor, negledljive su u poredjenju sa dobrim Netflix Marvelom.

 

Sve ide na Dizni+, da, vec su najavljene neke nove serije, tipa "Loki", ali ove sa Netlfixa nece biti prebacene tamo, tj. ako budu bile bice u drugacijem obliku i sa drugim glumcima, jer Netflix zadrzava pravo.

Link to comment
On 17.2.2019. at 21:22, Bujodrag said:

Ovo je banshee pa ti vidi. Mene su redovno rasturale.

Kladim se da si bio vanguard? I mene su isto, čim se pojave morao sam da se ponašam kao neki amaterski snajperaš...

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...