Jump to content
Lezilebovich

Netflix produkcija

Recommended Posts

Bujodrag
17 minutes ago, James Marshall said:

Moraću, davno mi je nekad to drugar preporučio ali nikako da se nakanim

Samo da je dobra krljačina :D

Ovo je banshee pa ti vidi. Mene su redovno rasturale.

mass_effect_3_banshee_by_donhawk_d4whjxl

Aleksija

meni ova marcella nikako  nije legla, kao da su hteli svaki klise  da ubace u 8 epizoda. da je malo manje zapleta, podzapleta i jedno 50% manje likova (i imena)...

*edited by mod

Ja sam na pola Umbrella Academy i za sada mi je sasvim fino legla ta stripovska atmosfera. Jedino mi je Elen Page malo underused ali dobro takav joj je lik valjda ce posle da malo bukne.

Sto se Punishera tice, cini mi se da je druga sezona bolja od prve. Jedino gde skripi je Jigsaw i ceo njegov story arc. Kontam da su morali negde da ubace PTSP koji je u prvoj sezoni bio kod Frenka + su pokusali da naprave i neku romansu slicnu Fiskovoj iz DD ali je dosta slabo. Drugi negativac sasvim odlican.

mustang

ne znam sto su stavili ellen da se muva sa tipom kad je iz aviona dyke. sto joj nisu nasli neku djevojku pa da ima smisla. cak i da ne znamo da je gej, jasno je bilo ko dan kad je djuskala na tifani. o zakocanoj kosulji da ne pricam...so lesbian

btw ocekujem da i ona ima neku super moc ali da jos nije otkrila. valjda neka drama pred smrt treba da je strefi pa da proradi...pretpostavljam 

Edited by mustang

*edited by mod

Slazem se, ali valjda su je stavili zbog star power, posto je ekipa oko nje dosta manje poznata.

I ja ocekujem da ce ona biti neka deus ex machina na kraju sezone. Jos je nisam zbindzovao ali tu sam negde.

Inace zaboravih da pomenem sjajan soundtrack.

ToniAdams

Jel punisa onaj malac iz vokin deda? Pali brt :fantom:  

James Marshall

Jok, jednorupić sa glavnim likom 

Cane Vukic Prebranac
On 18.2.2019. at 4:05, *edited by mod said:

Sto se Punishera tice, cini mi se da je druga sezona bolja od prve. Jedino gde skripi je Jigsaw i ceo njegov story arc. Kontam da su morali negde da ubace PTSP koji je u prvoj sezoni bio kod Frenka + su pokusali da naprave i neku romansu slicnu Fiskovoj iz DD ali je dosta slabo. Drugi negativac sasvim odlican.

Мени је рецимо прва нешто боља. Разочаран сам са Џигсоом како је приказан и смарале су ме његове психолошке борбе са собом. Ејми је до краја испала кул. Мислим да је сезона могла стати у 10 епизода опуштено и бити боља.

Баш јуче јавише да је Панишер, заједно са Џесиком, дефинитивно завршен. Штета, Бернтал је рођен за ту улогу, феноменалан је.

*edited by mod

Mislim da sam negde čitao da su im sve te Marvel serije bile po ugovoru sa 13 epizoda i da su hteli da smanje na 8-10 i da nastave ali je Dizni to iskoristio i rekao ili 13 ili ništa. Pominje se da bi možda Hulu mogao da preuzme ali to je težak wishful thinking jer po ugovoru otprilike 18-24 meseca glumci i likovi ne smeju da rade isto bez da ne plate masne penale Netflixu.

Sent from my H3213 using Tapatalk

Lezilebovich
1 hour ago, Cane Vukic Prebranac said:

Мени је рецимо прва нешто боља. Разочаран сам са Џигсоом како је приказан и смарале су ме његове психолошке борбе са собом. Ејми је до краја испала кул. Мислим да је сезона могла стати у 10 епизода опуштено и бити боља.

Баш јуче јавише да је Панишер, заједно са Џесиком, дефинитивно завршен. Штета, Бернтал је рођен за ту улогу, феноменалан је.

i meni je prva dosta bolja, mada sam zbindžovao i drugu. znači, džabe onaj tizer u poslednjoj epizodi, nema treće :(

Mos
2 hours ago, Cane Vukic Prebranac said:

смарале су ме његове психолошке борбе са собом

Netflixove Marvel serije u jednoj recenici, casti izuzecima. Dok im se filmovi pretvaraju manje vise u skup comic skeceva ove serije su ubile pokusajima nekih dubina tamo gde samo treba da ide akcija i laki humor. 

Fakundo Sava

Kako sam shvatio Disney lansira svoj stream service disni+ a ima pravo na Marvela, ako je neka serija bila popularna verovatno će tamo nastaviti

precog
28 minutes ago, Fakundo Sava said:

Kako sam shvatio Disney lansira svoj stream service disni+ a ima pravo na Marvela, ako je neka serija bila popularna verovatno će tamo nastaviti

upravo to, sve ide na diznijev strim servis - sve marvel pizdarije.

goofs
1 hour ago, Mos said:

Netflixove Marvel serije u jednoj recenici, casti izuzecima. Dok im se filmovi pretvaraju manje vise u skup comic skeceva ove serije su ubile pokusajima nekih dubina tamo gde samo treba da ide akcija i laki humor. 

Imas CW serije koje su potenciraju akciju i laki humor, negledljive su u poredjenju sa dobrim Netflix Marvelom.

Sve ide na Dizni+, da, vec su najavljene neke nove serije, tipa "Loki", ali ove sa Netlfixa nece biti prebacene tamo, tj. ako budu bile bice u drugacijem obliku i sa drugim glumcima, jer Netflix zadrzava pravo.

precog

verovatno ce restartovati i x-men i deadpoola ili ih rasuti po nekim marvel svemirima...