Jump to content
IGNORED

Netflix produkcija


Lezilebovich

Recommended Posts

  • 2 weeks later...

Ma Panišer je poezija, oda divnom, besmislenom, plitkom nasilju. Ja bih svu priču ukinuo, ostavio samo koreografije. Pun mi je kufer serija koje prodaju neke duboke filozofije.

Prva epizoda S02 i scena uz tetku Đenis i "Me and my Bobby McGee" je najbolja sekvenca koju je Netfliks ikad platio da se snimi. Ima i par sličnih dobrih u prvoj sezoni kao i u Derdevilu

Edited by James Marshall
Link to comment
9 minutes ago, James Marshall said:

Ma Panišer je poezija, oda divnom, besmislenom, plitkom nasilju. Ja bih svu priču ukinuo, ostavio samo koreografije. Pun mi je kufer serija koje prodaju neke duboke filozofije.

Prva epizoda S02 i scena uz tetku Đenis i "Me and my Bobby McGee" je najbolja sekvenca koju je Netfliks ikad platio da se snimi. Ima i par sličnih dobrih u prvoj sezoni kao i u Derdevilu

 

moram se sloziti sa tobom :)

 

ta scena se sjajno gradila...

 

kad uhvatim samu sebe kako prevcrem ocima na palamudjenje i pomislim sta mi to sve treba u zivotu, gubim vreme na balavca (scenariste) od 25 godina koji misli da je otkrio toplu vodu...

Edited by mustang
Link to comment
4 minutes ago, James Marshall said:

Ima ona scena u prvom DD ono neko makljanje u hodniku, zeleni svjetlo, pola fajta se dešava van vidnog polja, ali sve u jednom kadru, ma kažem, poezija nasilnih pokreta :D

 

preporucujem ti banshee seriju ako nisi gledao. meni sve fajt scene dodju kao prirucnik za ostale serije kako treba da se rade.

 

 

Link to comment
17 minutes ago, James Marshall said:

Moraću, davno mi je nekad to drugar preporučio ali nikako da se nakanim

 

Samo da je dobra krljačina :D

 

 

Ovo je banshee pa ti vidi. Mene su redovno rasturale.

 

mass_effect_3_banshee_by_donhawk_d4whjxl

Link to comment

Ja sam na pola Umbrella Academy i za sada mi je sasvim fino legla ta stripovska atmosfera. Jedino mi je Elen Page malo underused ali dobro takav joj je lik valjda ce posle da malo bukne.

 

Sto se Punishera tice, cini mi se da je druga sezona bolja od prve. Jedino gde skripi je Jigsaw i ceo njegov story arc. Kontam da su morali negde da ubace PTSP koji je u prvoj sezoni bio kod Frenka + su pokusali da naprave i neku romansu slicnu Fiskovoj iz DD ali je dosta slabo. Drugi negativac sasvim odlican.

Link to comment

ne znam sto su stavili ellen da se muva sa tipom kad je iz aviona dyke. sto joj nisu nasli neku djevojku pa da ima smisla. cak i da ne znamo da je gej, jasno je bilo ko dan kad je djuskala na tifani. o zakocanoj kosulji da ne pricam...so lesbian

 

btw ocekujem da i ona ima neku super moc ali da jos nije otkrila. valjda neka drama pred smrt treba da je strefi pa da proradi...pretpostavljam 

Edited by mustang
Link to comment

Slazem se, ali valjda su je stavili zbog star power, posto je ekipa oko nje dosta manje poznata.

 

I ja ocekujem da ce ona biti neka deus ex machina na kraju sezone. Jos je nisam zbindzovao ali tu sam negde.

 

Inace zaboravih da pomenem sjajan soundtrack.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...