Jump to content
IGNORED

Netflix produkcija


Lezilebovich

Recommended Posts

6 minutes ago, goofs said:

Ima valjda default tok filma kakvog ga je zamislio kreator, ostali su varijacije.

 

Dajte aman neku potvrdu ovoga, ima ga na torentima, ali mi rekose kako je izabran jedan nasumican tajmlajn i nema smisla bez klikanja. A to je bezveze gledati

Link to comment

Pa nije baš default tok, nekoliko je različitih tokova, ali svi se odigraju u prvih sat i po. 

 

Sve što sledi posle su sitne varijacije na temu, recimo 2% stvari su nove, ali sve vodi već viđenim ishodima.

 

Zanimljiv je koncept ali deluje skarabudženo: u jednoj od varijacija protagonista objasni kako je u multiple choice igrama veći broj izbora čista iluzija, imaš utisak da svaki vodi nekom jedinstvenom kraju a u stvari svi konvergiraju maloj grupi mogućih ishoda. To je valjda author commentary, ali ništa novo za sve one koji su takve igre igrali.

Link to comment
  • 2 weeks later...

punisher odlican! valjda cu veceras da se naspavam. jedina je zamerka, druga sezona, john pilgrim karakter uzasno podseca na kai proktora iz banshee-ja. ne znam jel tako i u stripu bilo, ko je tu stariji.. mozda je kai kopirao pilgrima? karen page me nervirala u daredevil a vala i ovde... ima li scene bez neke suzice? klinka iz druge je okej ali i tu su mogli simpaticniju lujku da nadju. 

 

ali zakljucak je da nisam normalna. navijam i za frenka i za bilija :) bili je inace prekopiran kucni prijatelj. cak i boja glasa i mimika im je ista. totalno freaky da gledam. volim ja te broken krvave mucenike sa jebuljama i bicepsima i oziljcima...nisu meni sve na broju ... i ray donovan :wub:

Link to comment
On 22.1.2019. at 6:03, mustang said:

punisher odlican! valjda cu veceras da se naspavam. jedina je zamerka, druga sezona, john pilgrim karakter uzasno podseca na kai proktora iz banshee-ja. ne znam jel tako i u stripu bilo, ko je tu stariji.. mozda je kai kopirao pilgrima? karen page me nervirala u daredevil a vala i ovde... ima li scene bez neke suzice? klinka iz druge je okej ali i tu su mogli simpaticniju lujku da nadju. 

 

Мислим да Пилгрим уопште није лик из стрипа, измишљен је за серију. Тек сам одгледао пар епизода, мала је ријетко иритантно створење. Али лице Русоа - које срање. Поента је била да се љепотану уништи лице а он има два ожиљка. :isuse:

Link to comment

Realno su tanki ženski likovi, mala još i đene đene, pred kraj razvije neku hemiju sa zemom, ali ove dvije tuke, agentica i doktorica, joj :isuse:

 

Pilgrim kako odmiče sezona sve zanimljiviji

Link to comment
1 hour ago, Cane Vukic Prebranac said:

 

Мислим да Пилгрим уопште није лик из стрипа, измишљен је за серију. Тек сам одгледао пар епизода, мала је ријетко иритантно створење. Али лице Русоа - које срање. Поента је била да се љепотану уништи лице а он има два ожиљка. :isuse:

 

 

daaa haahhahaa ali kad prvi put skide masku, pa na licu doktorke iznenadjenje, ja ocekivala pola lica nema, a ono neki oziljcici, wtf?!?? :isuse:

 

ako je izmisljen pilgrim onda je prekopiran kaj proktor. po meni

 

 

Edited by mustang
Link to comment
  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...