Jump to content
IGNORED

Netflix produkcija


Lezilebovich

Recommended Posts

1 hour ago, Caligula said:

 

 

Mozda zvucim uvredjeno, nije mi bila namera. Prosto se cudim da se to otkriva kao neki autenticni pravac a zapravo postoji od kada postokji i potrosacko drustvo. Rekoh, ima minimalista i po Srbiji vec decinijama, big dil.

 

zvucao si drugacije :)

ma vise me nista ne cudi ...

Edited by mustang
Link to comment
  • 1 month later...

Odgledao Alienist, ne loše. Zanimljivo je. Malo mračnija atmosfera, uvek zanimljiva Amerika sa kraja 19 i početka 20og veka, malo brutalnosti i kasapljenja, neki mix Hanibala i Peni Dredful (više ovo prvo).

Link to comment

Sto pisete na ovom topicu o tome, zar je Alienist netflixov? 

 

LM, odgledao sest i stao, nikako da stignem da zavrsim. Malo mi je zbrda-zdolasta serija i glavni lik je tanak (Danijel Bril je inace dobar glumac, ali ovde konstantno imam utisak da preglumljuje ili tako nesto, potpuno mi je nejasno njegovo ponasanje u pojedinim momentima, kao i uopste cela njegova istraga). 

 

Ali moze da se gleda za opustanje. Ovde su ljudi pominjali da je knjiga dobra, valjda cu stici i nju jednom da overim. 

Link to comment
On 12.4.2018. at 20:56, Caligula said:

 

 

Mozda zvucim uvredjeno, nije mi bila namera. Prosto se cudim da se to otkriva kao neki autenticni pravac a zapravo postoji od kada postokji i potrosacko drustvo. Rekoh, ima minimalista i po Srbiji vec decinijama, big dil.

 

Ne propovedaju ga po sirotinjskoj Srbiji već po konzumerističkom zapadu. Ne vidim šta te tu toliko svrbi.

 

Link to comment
  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...

Па добро не мораш да будеш расиста да би то већ оценио као врхунску глупост.  Можда кад буду снимали филм или серију о Барак Хусеин Обами главни глумац буде Кинез. Имало би смисла.

Link to comment

pa serija jeste sranje kao i lik koji igra ahila ali rasisti su glasali organizovano samo zbog boje koze glumca a ne zbog njegove performanse. inace, kada mogu (uvek) belci ulogu isusa zasto ne bi crnac ahila

Link to comment

Улога нареченог глумца нема везе са тим како је биран за улогу.  Да је одиграо и као покојни Лоренс Оливије опет би био промашај.  А да је Господ био из Конга можда би била паралела оправдана. Он је био из Палестине и као такав бео. 

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...