Jump to content
IGNORED

Tenis 2017


Ros

Recommended Posts

  • Replies 2.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Timmy

    388

  • Jeremija

    163

  • Arkadija

    156

  • renne

    102

Top Posters In This Topic

Posted Images

Sunce ti kakvo je ovo peglanje bilo. Ajd što je narihtao nišane, ali najvažnije je da ima opet onaj Saćutijebemmater pogled. Meni je mnogo pozitivno koliko se dernja na važne poene, i koliko skakuće po osnovnoj liniji između poena.

 

 

+ milion

 

Inače, mnogo volim Tima i biće mi miljenik u budućnosti, želim mu da bude br 1, ispred australogrka i rusonemca.

Link to comment

Sutra finale? Koliko  bitan meč... Kao što rekoh, slavićemo masterse kao slemove, neopisivo bitan meč što za Novaka, što za ponovno uterivanje straha u kosti ostatku tura... Taj faktor mnogo, mnogo znači.

Link to comment

Sutra finale? Koliko  bitan meč... Kao što rekoh, slavićemo masterse kao slemove, neopisivo bitan meč što za Novaka, što za ponovno uterivanje straha u kosti ostatku tura... Taj faktor mnogo, mnogo znači.

 

Delpo ga je u Brazilu poslao u ovaj vrtlog koji traje li traje, bilo bi lepo da Delpo bude taj koji ce mu vratiti mojo. Jos juce se videlo u prvom setu protiv Argentinca da su kockice pocele da se slazu, ovo danas je bas ozbiljan statement pred Pariz.

Link to comment

WTF?!?!?!?

 

Sent from my SM-N910C

Upada na Wtf, preskace 10ak pozicija bar... ako pobedi sutra izbija na 4 mesto odma iza Thiema.
Link to comment

Auu.. vidim rezultat i ne verujem :o

 

Mec je otisao u ovom pravcu izmedju 2:0 i 4:0 u drugom setu. Najpre je Tim prosuo 40:0 na svoj servis a onda u sledecem gemu dve jedine brejk lopte mu je Novak ubio servis vinerima. Posle toga igre vise nije ni bilo. Ali prvi set je bio vintage Djokovic, nimalo se nije razlikovalo od njegovih prethodnih najboljih izdanja. Siguran servis, promisljena igra, dobro plasirani udarci, odlican tajming promene ritma u poenu, plus ono sto smo znali i pre meca, da je na ovako sporoj sljaci Novakov ritern jednostavno smrtonosan. Tim bukvalno nije uspeo u celom mecu da veze dva dobra udarca zaredom, Novak mu je totalno uzeo ritam.

Link to comment
  • TheBigFlegma locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...