Jump to content
IGNORED

Tenis 2017


Ros

Recommended Posts

Pisao sam pre par strana Novakov raspored narednih meseci. AO je sledeći, pa ce preskočiti 1 masters cini mi se, dal u us ili neku sljaku zaboravih

Edited by Timmy
Link to comment
  • Replies 2.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Timmy

    388

  • Jeremija

    163

  • Arkadija

    156

  • renne

    102

Top Posters In This Topic

Posted Images

Idi ti gde vec zelis. Mene neka...

 

A ne znam koju analizu pominjes. Toga ovde nema..

Pa eto, razlog vise da batalis. Ili makar skroluj preko postova koji ti smetaju ili te ne zanimaju, tako valjda vecina nas radi. Ovako je bezveze, stalno nesto kukas, ovo ono...

 

Sto se tice samog meca, igrao sam navijacki crvenu na Novaka po 2.25 ali realno su mu sanse minimalne, iseci ce ga pirgo.

 

Sent from my ALE-L21 using Tapatalk

Link to comment

Ovde je samo pitanje ko ce prvi da udje u brainfart, Novak je juce imao jedan koji bi ovde resio mec. Pirge s druge strane je stabilniji u poslednje vreme, ali je brainfart MO njegove karijere.

Link to comment

Pa eto, razlog vise da batalis. Ili makar skroluj preko postova koji ti smetaju ili te ne zanimaju, tako valjda vecina nas radi. Ovako je bezveze, stalno nesto kukas, ovo ono...

 

Kad bi vi bili pristojni i normalni umesto sto samo serete i pljujete ne bih ni ja sugerisao da to ne radite.

 

Usrali ste topik do nivoa najglupljih topika na forumu. A moda zabole da se bavi. A i kad se bavi bolje da se ne bavi.

Link to comment
  • TheBigFlegma locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...