Jump to content
IGNORED

Tenis 2017


Ros

Recommended Posts

  • Replies 2.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Timmy

    388

  • Jeremija

    163

  • Arkadija

    156

  • renne

    102

Top Posters In This Topic

Posted Images

Fan fekt sa tvitera: Ana Karolina Smidlova, poznace je Gli i kakav drugi kladilac, pre tacno godinu dana bila dvadeset i neka na WTA listi. Danas je 270. i igra neki turnircic na Floridi da bi skupila bodove. Ima i gore od toga da budes luzer sa metlom u dupetu kao Berdih.

Link to comment

Ja se sve nadam da se ti zajebavas, da ne postoje ljudi kojima smeta sta neko na nekom forumu pise o nekim sportistima i to opusteno uz zajebanciju, ali jok. Predugo ovo traje, definitivno si ozbiljan. Bedak, covece.

 

Idi na one strane teniske forume, tamo su skoro svi ozbiljni i ima dosta vise njih koji analiziraju samu igru nego ovde, gde nas je malo al' smo govna.

Link to comment

Ja se sve nadam da se ti zajebavas, da ne postoje ljudi kojima smeta sta neko na nekom forumu pise o nekim sportistima i to opusteno uz zajebanciju, ali jok. Predugo ovo traje, definitivno si ozbiljan. Bedak, covece.

 

Idi na one strane teniske forume, tamo su skoro svi ozbiljni i ima dosta vise njih koji analiziraju samu igru nego ovde, gde nas je malo al' smo govna.

 

Idi ti gde vec zelis. Mene neka...

 

A ne znam koju analizu pominjes. Toga ovde nema..

Edited by Timmy
Link to comment

Kada kreće Australijan Open? Odmah u ponedeljak posle ove Dohe?

 

edit: sad sam našao, tek tamo one sledeće nedelje. Hoće li Novak pauzirati tu nedelju, pripremati se za AO?

Edited by BlackGeorge
Link to comment
  • TheBigFlegma locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...