Jump to content
IGNORED

Tenis 2017


Ros

Recommended Posts

  • Replies 2.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Timmy

    388

  • Jeremija

    163

  • Arkadija

    156

  • renne

    102

Top Posters In This Topic

Posted Images

NextGen će se igrati po onim novim pravilima , ili se odustalo od toga?

 

Da, koliko vidim na sajtu ATP je napisano da igraju po novim pravilima

 

 

 

 

 

A number of rule changes will be introduced for the competition:

  • Best of five sets
  • First to four games in each set
  • Tie break at 3-All
  • No-Ad scoring (server’s choice)
  • No lets
  • Start match 5 minutes from entry of second player onto court
  • Shot clock to ensure 25 second rule
  • Maximum of one medical timeout per player per match
  • Limits on when coaches can talk to players
  • Public will be allowed to move around during a match (except at baselines)
Edited by Tinman
Link to comment

 

"Video sam da mogu da igram najbolje na svetu. Pobedio sam Iznera i Kverija, igrače koji su se borili za Završni Masters. Sledeći cilj je Top 10", rekao je Krajinović.

On je u Parizu trebalo u četvrtfinalu da igra protiv prvog favorita Rafaela Nadala, ali mu je Španac predao meč bez borbe. 

 

"Bio sam spreman i za Nadala. Imao sam taktiku za Nadala, planirao sam da u tom meču budem agresivan. Spremio sam se, gledao sam neke njegove mečeve i hteo da igram. S jedne strane sam srećan jer mi je predao, pošto sam prošao u polufinale, ali bih delom voleo i da smo odigrali. Siguran sam da ćemo se sastati u budućnosti, možda već sledeće sezone, a ja mu želim brz oporavak", rekao je Krajinović

 

Krajiović je igrao finale prestižnog turnira, a godinu koju je počeo na 284. poziciji završiće kao 33 igrač sveta. 

 

"Radio sam mnogo i trenutno sam na 33. mestu. Nisam očekivao da ću se tako brzo probiti, ali je Pariz bio izuzetan. Srećan sam što ću sledeće godine igrati sve velike turnire, sa najboljim igračima i nadam se ću uskoro doći do Top 10", dodao je srpski teniser.

 

Super sto gadja top10.

Link to comment

ne podržavam ni jedno novo pravilo

 

Da i prosli put si imao neke nerezonske stavove po tom pitanju, tipa da ce mecevi da traju po 20 min :) Mozda da procitas jos jednom i razmislis zasto se sve to menja  ;)

Edited by Timmy
Link to comment

Pa pazi da to i najlogicnije deluje :)

 

Gledam sad ove klince i ok mi je ovo za krace setove. Jedino bih promenio da se gem ne zavrsava odmah posle 40. Mislim da bilo bolje da jos jednom vazi prednost, pa ako jos jednom bude djus, onda da sledeci poen odlucuje. Znaci da se igra do 5 poena, ne do 4 kao sada.

Link to comment

Olga igra celendzer u Limozu. Dobila lagano 200 mesta bolju protivnicu i u drugom igra protiv Lisicki. Prva ozbiljna protivnica u karijeri, iako Sabine nije sto je bila. Olga ovom pobedim i prethodnim plasmanom u QF skocila preko 100 mesta i sad je 362. Mislim da ce ona sledece godine sigurno u 200. A dete jos.

Link to comment
  • TheBigFlegma locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...