Jump to content
IGNORED

Tenis 2017


Ros

Recommended Posts

E sad je svaka cast i iznenadjenje jer je potvrdio brejk posle pobede nad Kverijem. Kladim se da je ovde kumovao Nole i savetovao ga da iskoristi umor i probije se kroz zreb. Super.

 

ta fak?

 

to spajn (Petar Popović) trener Krajinovića? 

Link to comment
  • Replies 2.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Timmy

    388

  • Jeremija

    163

  • Arkadija

    156

  • renne

    102

Top Posters In This Topic

Posted Images

Bravo za Filipa.

 

Sto se tice Nadala, ne bi me mnogo iznenadilo da i on malo spusti gas sad posle osvajanja No1. Pa i ako dobije danas Cuevesa, ne mora sutra Filipa :)

 

U polufinalu nahverovatnije Delpo koji bi se tako plasirao za London, pa bi in ot bio ispraznjen u tom duelu...Nije vise naucna fantazila razmisljati i o najvecem iznenadjenje u Parizu, svi su preumorni, jedva cekaju da se sve zavrsi - samo Fili u punoj snazi i puca od samopuzdanja. A i igra je tu.

Link to comment

Bravo za Filipa.

 

Sto se tice Nadala, ne bi me mnogo iznenadilo da i on malo spusti gas sad posle osvajanja No1. Pa i ako dobije danas Cuevesa, ne mora sutra Filipa :)

 

U polufinalu nahverovatnije Delpo koji bi se tako plasirao za London, pa bi in ot bio ispraznjen u tom duelu...Nije vise naucna fantazila razmisljati i o najvecem iznenadjenje u Parizu, svi su preumorni, jedva cekaju da se sve zavrsi - samo Fili u punoj snazi i puca od samopuzdanja. A i igra je tu.

 

Dobro, ne treba preterivati  :D

 

Rafa nikad ne spusta gas. Bice super ako Filip uzme preko 4 gema. 

 

Ali svakako super turnir i rezultat za njega, mislim da je do sada imao samo jednu pobedu u karijeri na mastersima. 

Link to comment

Uzima Filip bar 6 gemova :D

 

Umoraj je Rafa i polupovredjen. A za 10 dana ga ceka i London koji nije nikad osvojio i ima retku priliku za tako nesto. Mislim da mu je pametnije bilo da je i on (pogotovu kad je cuo za Feda) preskocio Pariz i onda napao London.

Link to comment

Filip zaradio i bodove i novce. Polufinale mastersa nesto čemu je verovatno prestao da se nada.

 

Bez obzira na bodove i plasman, mnogo mu znaci kinta ovde. 210K evra mu resava egzistnciju i bavljenje tenisom, pa ne mora vise da razmislja o tome.

Link to comment
  • TheBigFlegma locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...