Jump to content
IGNORED

Tenis 2017


Ros

Recommended Posts

  • Replies 2.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Timmy

    388

  • Jeremija

    163

  • Arkadija

    156

  • renne

    102

Top Posters In This Topic

Posted Images

Zavisi sta smatras vrhom :) Filip je do pre par meseci mogao da masta da igra sa top50 igracima, a ne da ih lagano dobija.

 

A sad vidim da je Federer odustao od Pariza i time resio bornu za No1 na kraju sezone.

Edited by Timmy
Link to comment

Filip ovim pobedama skocio 10 mesta do 67, prestigao Lajovica, i sto je vaznije imace laksi zreb na turnirima u prvim kolima. Sutra ce biti jako tesko sa Kverijem koji juri plasman u London. 

 

Za sada su 6 sigurnih za zavrsni masters (Zverev, Tim i valjda Dimitrov prvi put), Gofan veoma blizu, a za osmo mesto konkurisu Careno Busta, Kveri, Conga i Delpo. Sve ce se naravno znati u narednih par dana.

 

Novak pao na 10. mesto, Marej na 15. Obojica mogu jos par mesta dole u zavisnosti od plasmana ostalih u Parizu.

Link to comment

Zavisi sta smatras vrhom :) Filip je do pre par meseci mogao da masta da igra sa top50 igracima, a ne da ih lagano dobija.

 

A sad vidim da je Federer odustao od Pariza i time resio bornu za No1 na kraju sezone.

 

Sugita nije baš reprezentativan top 50 igrač, celu karijeru je proveo mnogo slabije rangiran.

Link to comment

Krajinovic oducio Kverija od tenisa za ovu godinu.

 

 

A ja se jos cudio da su kladionice dale relativno malu kvotu na Filipa (2 i nesto). Nije iznenadjene ali ipak alal vera!

Link to comment

Nije iznenadjene ali ipak alal vera!

 

Pa možda nije veliko, ali iznenađenje jeste.

 

Svaka čast, sve pobede protiv toliko dobrih servera su meni čuda, kao npr Lajovićeve protiv Iznera, treba to vratiti tj vraćati. :)

Edited by Mil@n
Link to comment

Super za Filipa, mada ne treba zaborviti činjenicu da je ovo doba godine kada su mnogi bolje rangirani igrači već odigrali bezbroj turnira ida skoro nemaju motivacije. Kveriju izgleda nije ni bilo do igranja na zavranom turniru u Londonu, jer se ovde nije previše potrudioda obezbedi bodove za tamo.

Link to comment

Gde nije iznenadjenje, Filip je do pre 3 nedelje igrtao celendzere i to na sljaci, a Kveri se bori za zavrsni turnir u sezone. Tj, vise se ne bori. Bravo Filipe :Hail: :hail:

 

Kako je igrao Filip, videcu posle da vratim bilo je na na tvu sigurno

Link to comment

Dobio Mau. Lepo, eto odlicne sanse za cetvrtfinale i plasman do 56. mesta. Za sada je skocio do 63. Inace Filip je do pre nekoliko minuta bio jedini igrac koji se plasirao u osminu finala. Verovatno tek prekosutra igra, taman da malo odmori. Mada on u poslednjih 30 tak meceva nije odigrao 3-4 meca u tri seta i prosek mu nije vise od sat vremena po mecu. Tako da bez obzira na veliki broj meceva, mislim da Fili ima energija za jos par meceva u sezoni. A ako prodje Maua, u QF najverovatnije Nadal, savrsen mec za kraj sezone. A kako Filip igra, plus povreda Nadala, svasta je moguce :D

Link to comment

Rafa plasmanom u osminu obezbedio prvo mesto na kraju sezone. Najstariji po tome ikad.

 

A sto je (meni) vaznije doneo mi lepe parice, jer sam pre pola godine igrao po kvoti 35 da ce zavrsiti kao No1. Pisao sam tada ovde, znam da je jos neko ispratio pa cestitke i njemu/njoj :)

Link to comment
  • TheBigFlegma locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...