Jump to content
IGNORED

Tenis 2017


Ros

Recommended Posts

  • Replies 2.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Timmy

    388

  • Jeremija

    163

  • Arkadija

    156

  • renne

    102

Top Posters In This Topic

Posted Images

  • 3 weeks later...

Kakva godina za Fedal jbt. Kao da je 2006/7

 

Ali ipak pre svega zaslugom pada forme Novaka i Mareja. Da su igrali na nivou prve polovine 2016, eventualno bi Nadal pruzio malo jaci otpor na RG a AO bi bio sigurica

Edited by Tsai
Link to comment

Kakva godina za Fedal jbt. Kao da je 2006/7

 

Pre kao da je 2010, Fed osvojio AO, Nadal RG, a Nole sa Tod Martinom totalni raspad. :p

Link to comment

Viktor puko u prvom kolu Stutgarta, a Lajovic u nekom ne ynam ni sam sta je to.

 

Sa druge strane janko prosao u drugo kolo Hertogenbosa, gde ga ceka prvi nosilac Cilic. Da ponovim deseti put. Bas nema srece sa yrebom poslednje vreme.

 

Al je lepo sto je stigla trava. I njive nema narednih 10 meseci :)

Link to comment

Gledam sam bodove u trci. Nadal 6915, Federer 4045. Pa Tim i Vavrinka po 3100 i Zverev 2100. NOvak i Endi po 1900 i nesto. Mislim da je nemoguce da Marej ili Novak dostignu Rafu. 5000 bodova je ogromna razlika. Takodje ni naredna trojka. Tim i vava su bolji na sljaci, a za Zvereva je ipak previse rano da se racuna kao No1.

 

Dok Federer moze, ali samo pod uslovom da uzme W. bez tih 2000 ni on ne znam kako ce ga stici. Rafa koliko god ce sad krene sa losijim rezultatima mislim da ce skupiti 2000 bodova nekako, pa i ako bude stizao samo do osmine ili 1/4 finala nakupice toliko. Ali ak oiole nastavi u ovakoj formi moze ovo da bude solo Rafina sezona.

 

A pre nekoliko meseci sam mislio da ce ovo biti najneizvesnija sezona mozda i ikad. Al ko je mogao da zamisli da ce se ova dvojica ovoliko povampiriti.

Link to comment

Za koji munut na ES2 krece Federer - Has. Vraca se matori. Jedini je vec dugo na travi, videcemo koliku prednost ce mu to doneti.

 

donelo matorijem matorom brejk prednosti u trecem :D

Link to comment

Bash kako sam se probojavalo, okliznuo se o neku svoju duplu gresku i upao sebi u glavu. Steta... iako jos nije gotovo ali sad je Marin taj koji se pita jer ima brejk prednosti u 3.

Link to comment
  • TheBigFlegma locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...