Jump to content
IGNORED

sva djubrad na jednom mestu

ravena

Recommended Posts

Naivno sam mislio da je Vanja Grbić bio sns partijski vojnik prilikom divljanja u savezu zbog priznanja Kosova, a da je Gajić bio predstavnik struke

Sad vidim da je sns marširao u dve kolone, nisu ništa prepuštali slučaju

Edited by levi
  • Replies 174
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• teacher

7

• James Marshall

17

• kud u maglu Simoviću

17

• Apollo Creed

16

ponadao sam se da je dejan savic ustvari direktor narodnog pozorista ali on bi sigurno neku titulu ispred stavio.

Edited by Takeshi

Nisam znao gde drugo da okacim™ 

ne znam zasto, ali nekako mi Zbunjevcevic najvece razocarenje. Mada mozda ne bi trebalo da bude, ne znam. 

ma da nema greške

hajlajtsi snežana dakić, dvojica nebojše ilića, jedan baksuz, drugi što je uništio veslački savez. nenad vunjak, bog i batina ekonomskog u ns, poznat po tome što je kupio helikopter da se leti u bujanovac i što ti treba 500din da uopšte pričaš sa njim dok je bio dekan, inače bio u vrhu prethodne vojvođanske vlasti predstavljao budžet sećam se, đubre matoro. marija marić mari mari. i pižon je tu da se ne zaboravi. momir rnić jbt seljačina iz sečnja jebem ga usta. dejan savić, gabor sagmajster koji je verovatno izgubljen iz pustinje južne amerike poslao mejl podrške 

Edited by theanswer

Gledam ima Dragan Simić, to može biti jedno deset ljudi, možda su stavili jer kojeg god da pitaju je li to on, ovi mogu da se vade "nismo mislili na njega, na onog drugog Dragana Simića"

Ja prvo pomislio na onog sa FPN, ali znam njegove stavove pa me začudilo, guglao, ima neki medicinar kao i neki sa FTN

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...