Jump to content
IGNORED

Pomoc - najbolje replike nase kinematografije


Giggsy

Recommended Posts

  • Replies 185
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • iDemo

    31

  • MocaVukotic

    11

  • Bujodrag

    10

  • vookela

    9

"Dajte mu korenčka". (U raljama života, Radko Polič - ako je papagaj gladan - dajte mu mrkve)

 

"Jebeš li nešto, bako" Čudo neviđeno??

 

Čitava scena za "a da ti objasnim neke stvari" Prle, Povratak Otpisanih

 

Sent from my GT-I9305 using Trapatalk.

Link to comment

Malo Bate Stojkovića:

 

 

Možeš da ne znaš gde je Adis Abeba, ali marksizam, on prožima sve pore našeg društva.

 

I to mi je student. Tuđ leb jede a moj svet bi da menja!

 

Čistili smo podrum.

 

Ne znam tačno kako je išlo, ali na kraju ih je Srbin sve nadmudrio.

 

Vezan je. - Ko? - Moj bivši problem.

Link to comment

Ovaj posao mogla bi da obavi armija od 100 miliona inzenjera i tehnicara i cijelog svijeta i to za svega jedan ljudski vijek. Najprije bi se podigli visoki bedemi oko sjevernog i juznog pola i na ovim prostorima nakon ispravljanja zemljine ose umjesto temperatura od minus 88 stepeni celzijusa zavladao bi vjeciti dan u vjecitom proljecu. Nemirna zelena masa Indijskog okeana remeti ravnotezu nase planete i doprinosi da se ona okrece oko svoje ose. Isusivanjem indijskog okeana zemljina povrsina bi se povacala za 91 miliona i 200 hiljada kvadratnih kilometara. Pretvorena u zitnicu ova povrsina bi mogla u uslovima vjecitog ljeta da ishrani oko 146 milijardi ljudi. Isusivanjem vodene mase svih okeana zemlja bi olaksala za 72 kvadriliona tona i udaljila bi se od sunca za 30 miliona kilometara, godina bi trajala 425 dana umjesto sadasnjih 365. Smanjila bi se i sila zemljine teze, a smanjena tezina zivih bica omogucila bi da se raziviju do dzinovskih razmjera, ljudi bi bili pravi titani, imali bi dzinovski rast a granica zivota kretala bi se od 1000 do 5000 godina. U intelektualnom pogledu taj novi covjek stajao bi iznad nas onoliko koliko smo mi odmakli od majmuna....

A koliko nas je sada

2 - 3 milijarde, ne znam tacno

Mene ne racunaj

 

Ih Nemci, to je fin narod. Lako cemo mi s njima. Mene vise brinu ovi nasi. Sve marifetluke znaju. Ko Prle.

 

Ne pijem dok Paja vozi

 

Ja ne bi majke mi... Daj

 

Pozdravite vasu mamu

Link to comment
Q: Kako ti je onaj tvoj delija?

A: Ma nije Delija nego Grobar

 

Shejtanov ratnik, krajnje suftilna™ - mora covek da zna starogovor (delija as in junacina, momcina) i novogovor (Delije vs Grobari)
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...