Jump to content
Ros

EL 16/17, 12. kolo Crvena Zvezda - Maccabi, cetvrtak 20h

Recommended Posts

Frank Pembleton

E ali meni je stvarno potpuno čudno kako je Makabi izgledao.

Ono je jbga bila sramota. Ajde ovde iskusniji da kažu jel ovo ličilo na neki "beli štrajk" igrača? Mislim ono je bila stvarno tuga.

Naravno ovim ne umanjujem uspeh CZ...

....shit has hit the fan...

darkonet

skoro svuda se moze procitati da je ovo bio ocajni Makabi a ne sjajna Zvezda, jbg Makabi vec duze vreme ne stima, porazi u Evroligi i njihovoj ligi, prosle nedelje vodili su 13 razlike na kraju 3. cetvrtine kod kuce pa su opet izgubili, da li je problem trener ili u ekipi nesto ne stima ne znam, ali Makabi gledano po igracima dugo nije imao ovako odlicnu ekipu

vrh Zvezdina partija, svaka cast momcima i Radonji

Kanzas siti zez

Imena ne cine tim.

Suplji su skoro svuda. Timska odbrana ne postoji, individualna odbrana prestane da postoji cim stane napad, nemaju pleja, previse igraca koji traze loptu u rukama i vide samo kos... Mogu da dobiju nekog kad Vims ili Gaudlok odigraju ludacku partiju, ili kad neko krene da se nadtrcava sa njima. Timovi poput Zvezde koji igraju na manji broj poseda, fokusirani su na odbranu i igraju nesebicno u napadu, ne bi smeli da imaju problema protiv ovih divljaka.

Edited by Kanzas siti zez

Nikodije

u utakmicu protiv zalgirisa jovic je usao tako sto mu je njegov igrac (milaknis) sasuo dve trojke u facu dok je jovic nemo svedocio. juce je jovic usao u utakmicu sa dve ukradene lopte, od cega je jedna bila spektakularno bacanje za istom, na sta se nadovezala ukradena lopta floutersa, a zatim i dangubica iz kojih smo dali poene. strasna energija od samog starta, znao sam da makabi nema sanse cim sam video kako fokusirani i nabrijani smo izasli na parket dvorane aleksandar nikolic. na to se nadovezalo i odlican sudijski kriterijum koji tolerise nasilje, pa kada se te dve stvari spoje - nasa energija i posteno sudjenje, protivnik tesko izlazi sa nama na kraj, i jaci od makabija sinoc ne bi imao sanse.

renne

I ono ludačko bacanje Lazića i izbačena lopta do njihovog koša. Pa Đenkine odbrane

Jednostavno, ma koliko oni bili loši zvezda je bila fenomenalna sinoć

Wilde

Uživanje je gledati ovakvu odbranu. Radonjić je odavno shvatio da jedino na taj način možemo da se šibamo sa evropskom elitom, i voleo bih da to ostane trajni stil našeg tima. Mogu samo da zamišljam kad bi Ra kroz veći budžet mogao da dovodi ozbiljne defanzivce umesto da ih mahom pravi sam.

Bjelicu u napadu počinjemo sve više da upotrebljavamo na pravi način, preko pika, umesto da sam ide na prodor i dobija lagane banane.

Zli Gli

Sad ce nas neko ruzno zgovnati u gostima stoka razlikom pa cemo se opet skenjati ali nema veze, ovo sinoc je bilo jako lepo.

Zli Gli

Ovaj Ante Tomic je za mene jedna od vecih misterija u svetu profi kosarke, covek je jezivo slab i kilav a godinama igra u Barsi, koja je ipak i dalje sam evropski vrh. Evo malopre u zadnjoj sekundi prvog poluvremena promasio kucanje 1 na 1 protiv obruca (ruka mu jedva presla visinu obruca, napravio neku bolnu grimasu kao da se poradja i mlitavo izasla iz kosa), da udju nereseno u poluvreme posle zaostatka 15ak poena u prvom, a i pre toga je imao neke bolidne poteze, kao i tokom cele karijere. I takav pavijan je zaradio milione, zivote lutalico...

Galata i Armani pravi kripl fajt ali je makar napeto. Silbara odlican ali gosti se ne daju, bice drama do kraja verovatno. I mnogo je bolja atmosfera u Istanbulu nego kod nas sinoc, ovi dosta bolje prate ritam meca i guraju svoj tim, dok su se nasi uhvatili one najnovije pesme i smarali skoro ceo mec, iako je glupa do jaja.

Kako je Tajus izblokirao kilavog Raduljicu  :lolol:

Edited by Zli Gli

darkonet

znao je Aco Srbin zasto ga ne vodi u Rio

ni Raduljica nista nije bolji ali bar povremeno zalici na kosarkasa