Jump to content
Ros

EL 16/17, 11. kolo Fenerbahce - Crvena Zvezda, cetvrtak 18,45h

Recommended Posts

MiddleClass

Jesmo li imali ofanzivni skok na utakmici?

ZSNj

nije fora da napravimo faul nad igracem, a on nije pogodio uz to

Kanzas siti zez

Bjelica pustio Antica kao na treningu a istice napad :isuse:

MiddleClass

Dikson kupi ofanzivni skok... :Hail:

Dobric mudato!

Edited by MiddleClass

MiddleClass

Dobric covjek preokreta... :Hail:

Filozof manijak

Dobrić on fire.

Svaka čast omladincu

assignment

Bravo Dobricu, bar nesto pozitivno da vidim...

elementary

I ovaj Dobrić nema ni par minuta u proseku u aba ligi. Ne kažem da je ovo nekov njegov standard ali nije sakat da ne može dobiti priliku.

Jebeni Antić .

Edited by elementary

Timmi

prestao da gledam prije 20-ak minuta, potpuna nezainteresovanost

i dalje ne mogu da dokucim kako neko kao wolters moze da nema sut za tri, jednostavno se ne uklapa ni u jedan profil poluuspjesnog profesionalnog americkog kosarkasa. i mi smo bas takvog nasli da cekamo. inace, gledajuci neke mlade americke igrace koji dodju u nba, postane mi jasno kako je on dobio sansu kao ruki. gomila njih ne nauci da igra bilo kakvu timsku kosarku u mladjim kategorijama, jer su suvise dominantni. i onda se u moru takvih pojavi neko kao wolters, koji ima to elementarno razumjevanje kosarke, i tako dobije vecu sansu nego sto zasluzuje. na kraju zavrsi u nekoj zvezdi koja misli da je dobila ekstra pojacanje koje u ruki nba sezoni igra 20 min po utakmici.

a to sto neki mladi igrac ulazi u seriju i smanjuje rezultat, samo pokazuje da je utakmica odvano gotova.

Edited by Timmi

MiddleClass

Volters je dobar veceras.

Ali Bjelica koji sjece pas Voltersu i prekida nam kotru te salje loptu u aut... :Hail:

Kanzas siti zez

Bjelica da vezba zicere. Davno nisam video da neko promasi ovoliko zicera (jankovic excluded)

Plajvi

Gubimo 89:73. 

Blize nije moglo.  :misko:

Edited by Plajvi

assignment

Kako mrzim ovo, na minut pre kraja -10, gubis nekim dostojanstvenim rezultatom, ali ne, za pola minuta se spustimo na -17 :frust:

theanswer

Ubedljivo najbolji momenat utakmice je bila 2 na 1 kontra Zvezde u kojoj Simonović ide na Diksona, okreće se leđima da ga postuje, odbrana se polu-vratila, onda on uručuje loptu Voltersu, Volters je šalje zatim na drugu stranu a Simonović u fazonu reakcija šta ovaj debil radi. Znači neverovatna sekvenca. Podsećaju me malo Simonovićeve partije ove sezone sad gledajući rukomet na situaciju sa bivšim nam selektorom, uzeo je srebro kod kuće ali nas je u dugom roku ukanalio jer je to značilo da će da ostane. Tako i Simon. Gledao sam samo prvo poluvreme, jeste on dao 2 trojke i jeste opet po statistici bio dobar ali ja da sam Žoc ubio bih ove moje što su mu dopustili ta 2 čista šuta, a imao je još jednu bar otvorenu poziciju. Mislim nije da je Zvezda ne znam ti kakva šuterska ekipa pa da ne znaš sa koga da skupiš

Edited by theanswer

fandorin

Ubedljivo najbolji momenat utakmice je bila 2 na 1 kontra Zvezde u kojoj Simonović ide na Diksona, okreće se leđima da ga postuje, odbrana se polu-vratila, onda on uručuje loptu Voltersu, Volters je šalje zatim na drugu stranu a Simonović u fazonu reakcija šta ovaj debil radi. Znači neverovatna sekvenca. Podsećaju me malo Simonovićeve partije ove sezone sad gledajući rukomet na situaciju sa bivšim nam selektorom, uzeo je srebro kod kuće ali nas je u dugom roku ukanalio jer je to značilo da će da ostane. Tako i Simon. Gledao sam samo prvo poluvreme, jeste on dao 2 trojke i jeste opet po statistici bio dobar ali ja da sam Žoc ubio bih ove moje što su mu dopustili ta 2 čista šuta, a imao je još jednu bar otvorenu poziciju. Mislim nije da je Zvezda ne znam ti kakva šuterska ekipa pa da ne znaš sa koga da skupiš

Da se zaleteo na Diksona, bio bi lagani turnover. Vrlo je bitno znati šta ne znaš, svaka mu čast na tome.