Jump to content
Sign in to follow this  
Ros

EL 16/17, 10. kolo Crvena Zvezda - Zalgiris, petak 19h

Recommended Posts

LudiKure

raspadosmo se...kao da su im se noge odsekle kad je simon fasovao petu <_< 

theanswer

Čim je Gudurić van forme Zvezda nije u stanju da dobije ozbiljne protivnike.

4min u prvom poluvremenu je sramota. on mora da igra 30min

Jozef K.

Naravno da mora. Ne uklapa se u koncept. Zna košarke.

Ivo Petović

Jesi gledao utakmicu? Gudurićev svaki faul je bio iz kategorije onih koji trenerima skraćuju život. Grozno je igrao.

Edited by Ivo Petović

theanswer

Jesi gledao utakmicu? Gudurićev svaki faul je bio iz kategorije onih koji trenerima skraćuju život. Grozno je igrao.

Nema veze. 

Ros

+10000000000000

Ivo Petović

Nema veze. 

I ja sam mislio na poluvremenu da Gudurić treba da igra više i da jedini može da dobije utakmicu, ali sam se predomislio kasnije. Eksploatisali su ga najstrašnije u ključnim momentima utakmice, a i u napadu je bio van ritma. Mnogo je bolji bio Žalgiris, Zvezda je bukvalno samo slučajno branila napade.

btw, kako se Boriša zajebao. Jebala ga Zvezda, pre bi u Barsi igrao nego ko d Radonjića.

theanswer

Daleko od toga da je Gudurić briljirao ali ne postoji po meni scenario u kome Lazić treba da igra duplo više od njega.

Mil@n

Po 100i put, napadački smo ekstremno ali ekstremno loši za ovaj nivo košarke. Kako sezona bude odmicala, biće i gorih poraza od ovog, i to mnogo gorih. 

Što je najgore, Radonja ne koristi ni ovo što nešto može i da ubode. Volters bio dobar pa pao u Zaborav. Đenka je bio retko loš, ona usrana kontra nas je totalno sjebala, ali je i kao tako sjeban bolja napadačka opcija od praktično svih ostalih bekova sem možda Gudure. Sve u svemu, pao teret na nejakog Simona, ako nema njega, odmah oskudica poena. 

Ništa ovo nije čudno ni neočekivano, realan odnos snaga. 

Btw, suđenje užas. 

Edit: A Mitrović... Je odprilike za drugi deo tabele prve lige Srbije. Kako ćemo se njega otarasiti, živo me zanima.

Edited by Mil@n

Ivo Petović

Djenka je mnogo gotivan lik, ali je verovatno jedini američki bek koji je omirisao NBA (i još iz NY, ej), koji 3 na 1 kontru ne ume da reši, pa ono nikada.

Edited by Ivo Petović

assignment

Zvezda je jednostavno najlošija ekipa u ligi. Ovo je prvi put da gledam Žalgiris, tako da sam mogao da pretpostavim da je jača od Žalgirisa, ali nije. Ne može bez kvaliteta, ovo do sada je bilo 120% sad tek sledi otrežnjenje. Biće još 3-4 pobede do kraja lige.

Da mi je neko u nekom trenutku života rekao da ću ovoliko biti ravnodušan na Zvezdu u EL ne bih mu verovao. Prosto kad sam video da oni stvarno nemaju nameru da pojačavaju tim, prestao sam da se nerviram. Koji god da je razlog - da li to što je Čoviću bitniji FMP od Zvezde (za FMP ima pojačanja, za Zvezdu ne) ili to što Radonja "bira" igrače po nekom svom mentolskom kriterijumu i plaši se da ne pogreši iz nekog razloga (čega se plašiš mentolčino raspala, jebo te bog) ili nema para (a to je vezano za prvi razloga), shvatio sam da je glupo nervirati se.

Samo komentar da su srpski košarkaši u proseku najgluplji na svetu (mislim na vrhunske reprezentacije i zemlje). Dakle, ja sam dve sekunde pre nego što je Simonović napravio faul znao da će da ga napravi, ali on prosto ne ume da misli. Takođe, jedno 5 puta se pre toga kreveljio na svaku sudijsku odluku, tako da će naravno da ti sviraju tehničku kad skočiš na faul koji si napravio, idiote!

Pozdravio vas Kvinsi Miler, a vi samo nastavite da kradete od igrača koji su vam doneli uspehe.

Ako je uopšte bitno, makar smo videli da Bjelica ne može na četiri.

Jel mislis u smislu karme ili zbog ugleda i rejtinga kluba pa sad dobar gastarbajter ne zeli da dodje? I ima li vise iza te kradje jer samo znam da mu se duguje, a kako neki igraju ne bi me cudilo da se i njima duguje...

MiddleClass

Volter dobar. Mi nikakvi... fali nam dobar igrac u rotaciji. Ne znam ata cekaju sa pojacanjem...

Ivo Petović

Jel mislis u smislu karme ili zbog ugleda i rejtinga kluba pa sad dobar gastarbajter ne zeli da dodje? I ima li vise iza te kradje jer samo znam da mu se duguje, a kako neki igraju ne bi me cudilo da se i njima duguje...

Ne verujem da će uticati na rejting, samo je epski jadno pokrasti igrača koji ti je praktično sam doneo top 8. Ne znam kako se to zove ali zaslužili su da malo pate :)

E da, kako sam zaboravio slučaj Rakićević :) Za to je bilo para, samo da bi se Partizanu napakostilo. More mrš!

Edited by Ivo Petović

Mil@n

Djenka je mnogo gotivan lik, ali je verovatno jedini američki bek koji je omirisao NBA (i još iz NY, ej), koji 3 na 1 kontru ne ume da reši, pa ono nikada.

Da, ono je bilo na nivou pionirske košarke.

assignment

Ne verujem da će uticati na rejting, samo je epski jadno pokrasti igrača koji ti je praktično sam doneo top 8. Ne znam kako se to zove ali zaslužili su da malo pate :)

E da, kako sam zaboravio slučaj Rakićević :) Za to je bilo para, samo da bi se Partizanu napakostilo. More mrš!

Stvarno mislis da ce dr Covic da pati zbog toga, thats cute :wub:

On je rekao da je ABA prioritet,  a mogao bi i da se vadi da stedimo za sledecu EL sezonu zbog BG F4....

A da, Pionir danas sa atmosferom nista bolji od Arene,  malo me iznenadilo...