Jump to content
Sign in to follow this  
Ros

EL 16/17, 10. kolo Crvena Zvezda - Zalgiris, petak 19h

Recommended Posts

levi

Odlični su Žalgirisi, igraju ono što mi treba da igramo

Nama završava Lazić  šutem van balansa, iz čistog mira

Edited by levi

assignment

Ne valja ovo, -5 Ra zove tajm out...

wall

Nema leba.

I sudije jedu govna.

Malvo

...

Edited by Malvo

ducca

Radonja sa Lazicem objasnio neke stvari na temu kako stici realno dostiznu prednost u zavrsnici, steta samo sto mu nijedna od otvorenih trojki nije usla iz nekog nerazumljivog razloga...

Srecom sledi 5 tekmi za vadjenje :whistle:

Calavera

ovo nam je bila prakticno jedini must win ove godine, bilo je i logicno da ce se usrati pritiska :D

assignment

Lazic, Jovic i Kuzma su u totalnom qurcu, Luku vise necu ni da pominjem...

Bjelica koliko da, toliko uzme

Jedino Dangubic, Wolt i nesto Djenka, a SImon nas je uveo u propast onom tehnickom,,,

Primili smo opet brdo poena, a mi smo tim koji ne moze da dobije ako primi preko nekih 70-74 poena, i to je to...

Jozef K.

Čim je Gudurić van forme Zvezda nije u stanju da dobije ozbiljne protivnike.

Ivo Petović

Zvezda je jednostavno najlošija ekipa u ligi. Ovo je prvi put da gledam Žalgiris, tako da sam mogao da pretpostavim da je jača od Žalgirisa, ali nije. Ne može bez kvaliteta, ovo do sada je bilo 120% sad tek sledi otrežnjenje. Biće još 3-4 pobede do kraja lige.

Da mi je neko u nekom trenutku života rekao da ću ovoliko biti ravnodušan na Zvezdu u EL ne bih mu verovao. Prosto kad sam video da oni stvarno nemaju nameru da pojačavaju tim, prestao sam da se nerviram. Koji god da je razlog - da li to što je Čoviću bitniji FMP od Zvezde (za FMP ima pojačanja, za Zvezdu ne) ili to što Radonja "bira" igrače po nekom svom mentolskom kriterijumu i plaši se da ne pogreši iz nekog razloga (čega se plašiš mentolčino raspala, jebo te bog) ili nema para (a to je vezano za prvi razloga), shvatio sam da je glupo nervirati se.

Samo komentar da su srpski košarkaši u proseku najgluplji na svetu (mislim na vrhunske reprezentacije i zemlje). Dakle, ja sam dve sekunde pre nego što je Simonović napravio faul znao da će da ga napravi, ali on prosto ne ume da misli. Takođe, jedno 5 puta se pre toga kreveljio na svaku sudijsku odluku, tako da će naravno da ti sviraju tehničku kad skočiš na faul koji si napravio, idiote!

Pozdravio vas Kvinsi Miler, a vi samo nastavite da kradete od igrača koji su vam doneli uspehe.

Ako je uopšte bitno, makar smo videli da Bjelica ne može na četiri.

Edited by Ivo Petović