Jump to content
IGNORED

trazim spot


mustang

Recommended Posts

verovatno 90te...

 

jebeni jutub mi izbrisao sa kanala neke videe iz favorites pa ne znam kako se zove...

 

 

ali spot ide nesto o vampirima, nocu, pa u nekom baru...to se valjda tek otkriva na kraju...anyone? mislim da je jedan samo pevao ali mozda je bend bio u pitanju. muzika je tipa savage garden ili guster

 

 

 

thank you! :)

Edited by mustang
Link to comment
  • 2 weeks later...

Da nije ovo?

 

ijaoooo jesteeee JEEEESTEEEEEE !!!! leno ...rasplaka me od srece i sto si mi pomogla da sacuvam memoriju :)

 

I owe you one :)

Jeste. Dobila si nagradu zajednicki vikend u Meksiku.

 

sa tobom ili sa mnom? :)

 

 

 

---- 

a danima se nesto vrzmam po ppp da cekam odgovor a ne mogu da se setim sta sam trazila a ni gde! i sada ceprkam po muzici, preslusavam..i vidi reko neko trazi spot, mozda mogu da mu pomognem ...kad ono ja ...fucking idiot. plavusa idiot. plavusa idiot na kvadrat. da.

Edited by mustang
Link to comment

Ja nisam nikada videla spot za ovu pesmu, sad ste me zainteresovali :) Pogledacu uvece ako gema ne brani. Inace mi je youtube postao prilicno nesnosan, maltene svaki video ima prvo reklame

Link to comment

 Inace mi je youtube postao prilicno nesnosan, maltene svaki video ima prvo reklame

Ima leka za to, zove se Adblock Plus - besplatan dodatak za internet pretraživače.

Zaboravio sam da uopšte i postoje reklame na jućubu.

Link to comment

Ima leka za to, zove se Adblock Plus - besplatan dodatak za internet pretraživače.

Zaboravio sam da uopšte i postoje reklame na jućubu.

 

Pa :isuse: Sve vreme ja mislim da imam ABP instaliran, kad ono.. Hvala!

Link to comment

ijaoooo jesteeee JEEEESTEEEEEE !!!! leno ...rasplaka me od srece i sto si mi pomogla da sacuvam memoriju :)

 

Jedva se i ja prisetih o čemu se radi, al' važno je da smo ga našli. Uživaj :)

 

a danima se nesto vrzmam po ppp da cekam odgovor a ne mogu da se setim sta sam trazila a ni gde! i sada ceprkam po muzici, preslusavam..i vidi reko neko trazi spot, mozda mogu da mu pomognem ...kad ono ja ...fucking idiot. plavusa idiot. plavusa idiot na kvadrat. da.

 

:D

 

Samo mi još javite s kim idem u taj Meksiko ;)

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...