Jump to content
IGNORED

Novine (hrvatska tv serija)


morgana

Recommended Posts

Na preskok sam pogledao neki intervju sa nekim bitnim likom za seriju, pominjao je 2 sezonu gde ce biti vise politike i trecu gde ce biti pad i sudski proces...

 

Jos nema epizode na netu...grrrr, a mrzi me da se registrujem na hrt

Link to comment

znaci glume wire

 

scenarista je neiskusan i to se vidi u slabom vodjenju sporednih likova. oni udju u radnju, neznano zasto, a isto tako i izadju, veoma brzo.

rezija je sada malo mirnija i manje pretenciozna, sto je mnogo bolje, jer je prica jednostavna.

Link to comment

jeste dobra, ova epizoda je bila dosta nabrijana. drago mi je da ti se svidja :)

mane ostaju, prestilizacija i sl. 

kako olga pakalovic (glodurka) glumi! ne volim je, ali dobra je. 

Link to comment
zanimljiva serija (za regionalne standarde) te (meni bar) mnogo bolja od aktuelnog srpskog pandana. takodje, zahvaljujuci ovom topiku otkrio hrti.hr  :)

no, ima i , u najmanju ruku, nategnutosti i scenariju

nakon sto mora zrtvovati svoja dva bliska saradnika, pri cemu su svi svesni da ce ovi nesto i odlezati, kako gradolnacenik moze misliti ostati na toj funkciji, a kamoli se kandidovati za predsednika? pri tome, odlucuje zatvoriti i tajkuna koji toliko zna, a nije da nisu ni povezani. plus mu (iako u to nije direktno umesan) po gradu u zrak lete auti policijskog sefa i istog tog tajkuna. jeste provincija, ali tesko da bi sve ovo moglo biti zataskano i ne bi mu uticalo na dalju sudbinu. mislim, radnja ocito nije smestena u srbiju 


Link to comment

Nema gradonačelnik veze sa letenjem automobila u vazduh.

To je pokrenuo prebijenu pandur.

Iza mafije na flasti nalazi se dublja, jača, mafija od ostataka udbe ili kako se već zove njen hrvatski pandan.

Link to comment

pa i rekao sam da nema veze. no to je jedna od "bombasticnih" stvari koje mu se desavaju u gradu, u ostale je posredno umesan. umesto da razmislja o ostavci i izbegavanju zatvora on jos vise zakuvava. to mi je prenaivno. sluzba ima i njega na nisanu, a svakako mogu i oni i stranka isturiti manje kompromitovanog kandidata.

Link to comment

Ja odgledao Ubice pa Novine... nebo i zemlja :D

 

I zamisljam nase glumce u Novinama... pa mi ne ide nesto :D

 

Branka Katic je fenomenalna...

Edited by Milosh76
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...