Jump to content
Ros

EL 16/17, 8. kolo Crvena Zvezda - EA7 Olimpia Milano, cetvrtak 19h

Recommended Posts

levi

Sva sreća da je Vujčin sačuvao pribranost, moglo je svašta da se desi 

cvrlle

Sva sreća da je Vujčin sačuvao pribranost, moglo je svašta da se desi 

mislis da bi sasa mogao da ustane i da ga iznabadabada?

Nikodije

a koliko je malo falilo za 6:2 :(

a malo je falilo i da bude  2:6, tako da ono, rezultat iz real, ako zadrzimo 50% dobijenih utakmica na jednu loptu, ja cu biti zadovoljan.

Armani odigrao kao prošle sezone što su igrali. Čak nemam utisak da smo se preterano oznojili da ovo dobijemo.

+1, bila je ovo jedna od rutinskijih™ utakmica u el poslednjih godina, sa relativno malo trzavica. milano je mekan, uostalom dobili su 83 poena od najgoreg el napada  :)

imam utisak da dosta zavisimo od toga da li ce neko biti u stanju na pocetku da pogadja neke suteve, i tako ekipi donese sigurnost i samopouzdanje. ako nema takvog, nekako mi se cini da cemo tokom cele utakmice bacati cigle, a ako neko suterski povede, onda se tu nadje jos neko da isprati. a odbrana ce vec odigrati svoje uglavnom. simon je nestvaran ove sezone, kada se cinilo da mu je ono u istanbulu partija karijere i da nema sanse nesto slicno da ponovi, on odigra skoro jos bolje danas. nevidjeno. ne znam da li je nekad postojao neki kosarkas koji je sa 30 godina toliko bolji nego kada je imao 25.

svi su dobri osim mitrovica, vec primecujem da je malo ko na tribinama uopste ljut na njega, i da ga nesto psuje i napada. kao da je prezaljen. nadam se da ce uspeti nesto da izvuku od njega do kraja sezone, i tako mu ipak obezbede neku poziciju pred letnji prelazni rok. vise to nije toliko ni bitno zbog zvezde, ocigledno da mozemo da ga nosimo na plecima, ali makar zbog njega i njegove dalje karijere mu treba pomoci.

harper

Edited by harper

Mil@n

Jbt vidi harpera, hvala svevišnjem što ćemo čitati malo dublje analize i to ne samo u basketu.  :thumbsup:  

Pamet u glavu i što bi rekao Radovan NE DAJ SE PROVOCIIIIRAT! :D

p.s. obavezno overi tenis i daj nam neki opinion o svemu što se dešava sa Đovakom.

Cane Vukic Prebranac

harper

Jbt vidi harpera, hvala svevišnjem što ćemo čitati malo dublje analize i to ne samo u basketu.  :thumbsup:  

Pamet u glavu i što bi rekao Radovan NE DAJ SE PROVOCIIIIRAT! :D

p.s. obavezno overi tenis i daj nam neki opinion o svemu što se dešava sa Đovakom.

Sorry, pogresan forum.

Nikodije

nije to vise vidoje harper, sada je mustafa abraham

Nemanja Posrbica

Simonovićeva šuterska forma je izvrsna, ali mi jako dobar protok lopte imamo u napadu gde njegova forma dolazi do izražaja. Zbog toga je vrlo bitno da nam oba PG drže odbranu protivnika iznad bloka i tako nam otvaraju igru u napadu. Koliko god Jović i Wolters biti nepouzdani šuteri (pogotovo Jović), moraju da šutiraju kada im odu ispod bloka. Trojke iz ova dva meča će nam značiti dugoročno zbog scoutinga. Jasno je da svi znaju da nisu top šuteri, ali isto tako moraju znati i da ne može hektar da im se ostavi.

Danas mi je Kuzmić delovao umorno u poslednjem stintu, par lakih situacija je slabo rešio. Možda je Radonjić preterao sa držanjem iste petorke u 4/4, ali su držali kontinuitet u rezultatu, pa nije bilo potrebe menjati. Minutaža je bila prilično dobro regulisana. Gudurić je odigrao slabo, ali ima sposobnost da dođe do penala ni iz čega. Prvi par penala je dobio na 10 metara od koša i to mu nije prvi put da "natera" protivnika na faul daleko od koša kada je u bonusu.

Sada su malo u Beogradu čisto da trenira, a i ne ide preterano zahtevan meč u ABA ligi.