Jump to content
IGNORED

New Zealand


אַף אֶחָד

Recommended Posts

  • Replies 109
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • dragance

    21

  • iDemo

    11

  • noskich

    8

  • Indy

    7

Jos malo o potresima, jedna od nadrealnih scena je i ova fotka dve krave i teleta zarobljenih na "ostrvu".

 

1479152823446.jpg

 

da, pokazivali su i ovde te fotke i snimke. strasno... cuvajte se tamo. valjda je proslo najgore.

Link to comment

Bio sam i u Samoi, Tongi, Fidziju - šta da vam kažem, beda samo takva. Tonga je možda i najgora.

Verovatno zavisi i od tacke gledista, ja doduse nisam bio kao turista, ti pretpostavljam jesi, izvinjenje na slobodi da pretpostavljam, naravno :)

Ne bih ono sto sam video nazvao bas bedom u evropskom™ shvatanju te reci.

Sva pomenuta ostrva su dobro mesto za zivot, s tim sto ne dolaze ili vrlo tesko dolaze u obzir za takizvano radno sposobno stanovnistvo: tesko bi bilo za posao uz sve pratece probleme kao sto su skolovanje dece, perspektive, taj rad...

Ali za penzionerisanje sa umerenim resursima i/ili nezahtevno dzabalebarenje... :D

 

+1

Urugvaj u top 3 mesta na Planeti.

Ali: skup ne samo za juznoamericke pojmove, nego bogami i sire, posao skoro iskljcivo ako si u posedu neke egzoticnije kvalifikacije, ne racunam IT, taj deo ne znam, ili ako si potencijalni investitor, ovo tek da pomenem.

Procedure odobravanja zacudo prilicno jednostavne, relativno nezahtevne, mogucnosti motanja okolo u trazenju posla poprilicno siroke, sto bojim se, iskljucuje porodice bez materijalnog suporta na dugorocnijoj bazi.

Ali - vredi ga razmatrati u svakom zamislivom pogledu.

 

 

Edit: 1 zajeb: obala, plaze, fenomenalne, ali voda 'ladna skoro tokom cele godine i to 'ladna u 3 plm...

Edited by namenski
Link to comment

Edit: 1 zajeb: obala, plaze, fenomenalne, ali voda 'ladna skoro tokom cele godine i to 'ladna u 3 plm...

Zajebano kad se covek nauci na nase™ more pa onda krene da se moČa po nekim drugim koja ni u najbolje doba godine ne izlaze preko 23C.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...