Jump to content
IGNORED

skandinavske serije


kud u maglu Simoviću

Recommended Posts

pa odavno je taj modus, ja sam gledala dok su je jos kat radio normalno, mislim prosle godine. bla ogon mi je ok, nije klasican krimic ali je drama intriga politika desnicari neonacisti pa moze da prodje. kad odgledate broen, wallandera i forbydelsen posle sve bledo :)))

Link to comment

jedan je valander    :fantom:

 

 

pa odavno je taj modus, ja sam gledala dok su je jos kat radio normalno, mislim prosle godine. bla ogon mi je ok, nije klasican krimic ali je drama intriga politika desnicari neonacisti pa moze da prodje. kad odgledate broen, wallandera i forbydelsen posle sve bledo :)))

 

ja gledam kad puste na bbc4. ostala nam jos zadnja epizoda.

i meni su plave oci bzvz. 

Link to comment

da li je moguce gledati serije na tom sajtu trakt.tv? i ako moze, objasnite mi kako

Ne.

Ovde praviš svoju listu i kada gledaš u programima, tipa Kodi, Plex, Netflix... integriše ti tvoje kolekcije i vočliste™ tako da nisi k'o crnac u tunelu.

Vebsajt tipa IMDB, ko kako vole™ ;)

 

Evo npr šta sam ja gledao i dokle sam stigao: https://trakt.tv/users/markcwee/progress

 

Evo npr kad zapratiš nekoga i nečiju listu, tipa Scandinavian https://trakt.tv/users/enrikemb/lists/scandinavian

Link to comment

Eh da. Wallander. jaka sedmica po meni.

Pogledah udarnu prvu epizodu i primetih da je u poslednjih pola sata mnogo smandrljano i zbrzano. Ne'm pojma zašto a baš je lepo vozilo...

Da li se kasnije popravlja kvalitet ili da se ne trudim, s'obzirom da epizode traju po sat i po?

Link to comment

ma daj, molim te, ima 32 duge epizode, ne ocekuj da se navuces, da razumes i zavolis posle prve. ja sam valandera gledala godinama na teveu, razvlacila kad se pojavi, a onda predzadnju i zadnju sezonu nisam mogla da docekam, nego sam bindzovala cim se pojavilo na bbc4. mislim da kod nas, odnosno na hrtu, ona jos nije ni prikazana. valander je nesto ko skandi midsamer. gledas onako, ovako, a onda samo u jednom trenutku shvatis da si zavoleo.

zbog serije sam procitala i sve valander knjige koje su objavljene kod nas. super krimi stivo. 

 

 

meni je ovo bilo odlicno johan falk, tehnicki nije serija, vec niz teve filmova, gledala sam u nizu na hrtu pre 4 godine. 

Edited by darling
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...