Jump to content
IGNORED

Transfer novca iz inostranstva.


Moća

Recommended Posts

54 minutes ago, Miki_belavista said:

Moram da otvorim Payoneer. Treba da popunim SWIFT i IBAN. Moze li mi neko objasniti o cemu se radi ili sibnuti neki link?

 

Kod koje banke ti je racun?

Link to comment

Fin protest, nas predlog je bio da se upita vlada sto ne ganjaju tajkune poput gojka djilasa i solaka umesto sto diraju nas, ali predlog nije usvojen vec si bestamno vredjali predsednika.

Edited by Кристофер Лумумбо
  • Haha 1
Link to comment
  • 2 months later...

Moram klijente da iscimam da mi placaju direktno na devizni racun firme. Prokleta drzava ne dozvoljava da PP i dr vezem za taj racun, pa cak ne dozvoljava da novac legne na moj tekuci pa onda da ga prebacim na ziro firme i objasnim dokumentovano. Elem, lik je uplatio u US banci $1272 i on platio $40 transfer. Meni je leglo nekih 1007€ (1969KM). Razlika je nekih 50€. Sta i koliko (otprilike) ima da se odbije od tog uplacenog iznosa, osim nekih troskova moje banke koja uzima svoje ali tek nakon sto meni legne kompletan iznos? Kud se dede moj licni dohodak?

Link to comment

Trazi SWIFT poruku od banke, tu obicno pise ko se ugradio i koliko. I ne znam kakve su ti mogucnosti, ali topla preporuka da otvoris firmi i USD racun, ovako ce te lemati po konverziji, a znano je da banka trlja ruke i samo to ceka.

Link to comment

SWIFT poruka ti je opis ino-transakcije, bukvalno tekstualni fajl u kom odakle stize novac, preko koje banke, da li je bilo intermediary banke (i oni umeju da uzmu proviziju), razlog placanja itd. Tu ces verovatno videti neke znacajne informacije.

Link to comment
  • 1 month later...
  • 1 month later...

Ljudi, mozda je ovo glupo pitanje,

 

Da li neko zna kako da posaljem na PayPal u Srbiji uplatom preko svoje kreditne kartice?

 

Da li postoji neka fibta nesto da mogu da platim karticom nekome ko ima PayPal u Srbiji?

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...