Jump to content
IGNORED

Ubice mog oca


Kanzas siti zez

Recommended Posts

Ja ne mogu da provalim, koga igra uliks fehmiu

Lokalnog džankozu koji je nekako povezan sa smrću oca glavnog junaka...

E kad smo kod oca, glup je naslov serije za medalju...

Link to comment
  • Replies 1.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Frank Pembleton

    96

  • renne

    63

  • Milosh76

    48

  • Timmy

    45

 

Kostić i Kičić, majko sveta. Pogotovo Kostić. Teško je poverovati da režiser, ma ko to bio, zapravo ikad viče "REZ! Dobro je, idemo dalje...", kladim se da je uglavnom "REZ! Ma... ajd u kurac, idemo dalje".

 

Link to comment

Lokalnog džankozu koji je nekako povezan sa smrću oca glavnog junaka...

E kad smo kod oca, glup je naslov serije za medalju...

 

Meni deluje da je Uliks neki policijski dousnik, a da je matori Jakovljevic pao jer je verovatno otkrio vezu narko mafije i policije. Stanic je naravno u to direktno umesan..

Link to comment

Meni deluje da je Uliks neki policijski dousnik, a da je matori Jakovljevic pao jer je verovatno otkrio vezu narko mafije i policije. Stanic je naravno u to direktno umesan..

Pa biće tako, verovatno...
Link to comment

U tom kaficu vala ne izlazi skoro niko, sem Vuka i Uliksa. :D

 

Moze da bude i bivsi pandur, ono kao ubacen undercover medju narko dilere, pa se navukao i otisao u qrac..

Link to comment

Uliks je sigurno znacajniji nego sto deluje do sada.

 

Prva teorija: Bivsi murjak, prijatelj Aleksandrovog oca, koji krivi sebe za smrt prijatelja pa se odao alkoholu i narkoticima.

Druga teorija: Uliks ne postoji, vec je Aleksandrova podsvest.

 

 

Odlicno su zapleli scenaristi, vecina likova deluje sumnjivo na neki nacin, samo da ne ukenjaju sa odmrsavanjem.

 

Imam nekoliko teorija u glavi, sve realnija mi deluje jedna po kojoj je Vuk Kostic ubica Glogovceve cerke.

Link to comment

meni se cini da on ne krivi sebe, nego da njega `neki` drugi krive

edit: tj. da je on dezurni krivac, zrtveni jarac, tako nesto 

 

to da ne postoji, nema sanse

Edited by Sara
Link to comment

Mada treba napomenuti, za sada je sve još "okej" jer je tek napravljen zaplet, veliki sam pesimista kada dođe vreme konačnog raspleta. Već su malo počeli da prave potpune gluposti, tipa

 

scena kad mrtav pijan ode u randomni klub i baš onda se natovrza na tipa za koga znamo da je glavni zloća. Isuse

 

 

 

U kakav je ovo meni bio mindfuck! Ja sam premotavao prethodnu epizodu da vidim jesam li šta propustio?!

Nevidjena rupa u scenariju! :isuse:

Link to comment

Meni je to delovalo OK. 

 

On je par minuta ranije rekao da zna ko je ubio malu koja je nadjena ispod mosta i terao partnera da idu da uhapse njegovog ubicu. Kad ovaj nije hteo Vuk je otišao sam (verovatno je znao da je to kafić od onog glavnog baje i da će biti tamo)

 

Mada možda sam ja samo hteo da sve ima logike :)

Link to comment

Meni je to delovalo OK. 

 

On je par minuta ranije rekao da zna ko je ubio malu koja je nadjena ispod mosta i terao partnera da idu da uhapse njegovog ubicu. Kad ovaj nije hteo Vuk je otišao sam (verovatno je znao da je to kafić od onog glavnog baje i da će biti tamo)

 

Mada možda sam ja samo hteo da sve ima logike :)

 

I meni deluje da nije random upao u neki klub, vec da je znao ko je tamo. To je onaj klise, ide da pokaze tom glavnom baji da ga se kao ne plasi i da ce ga uhvatiti kad tad..

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...