Jump to content
IGNORED

Ubice mog oca


Kanzas siti zez

Recommended Posts

Počelo snimanje UMO nove sezone.
Serija postaje "društveno angažovana"...
Drugim rečima "... nismo znali gde ćemo dalje..."




...shiit has hit the fan...

Link to comment
  • Replies 1.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Frank Pembleton

    96

  • renne

    63

  • Milosh76

    48

  • Timmy

    45

Silovanja su ozbiljan problem
Pa jesu ali ne "prelamaš" seriju koja se dve sezone bavi sasvim desetim temama, sad na tu stranu, a pola stvari nisi razrešio.
Nego Ajmo sad "društvena odgovornost"...




...shiit has hit the fan...

Link to comment
  • 4 weeks later...

Da li ovde ima neka dobra duša sa viškom slobodnog vremena, i nivoom malicioznosti u krvi približno mojoj?

Od epizode S01E10 koju sam izgurao half-watching na mišiće pomislio sam "Okej, život je prekratak za ovo". Pošto sam na odmoru, sinoć uhvatih 5 minuta na TV Prva neku već epizodu gde Vuk Kostić dominira kadrom poput Lorensa Olivijea. Bilo je jeza gledati, ali uhvatio sam onaj momenat kada se zaklinje Mladoj Lepotici na ljubav i kako niko nikada nije voleo ikoga kao on nju (to malo vuče na neku pesmu od Plavog Orkestra).

 

Zaludni, ovo je vapaj vama: dajte mi, ne preterano ukratko, siže šta se desilo od kraja sezone 1 pa do sada.

 

Mislim, ne pamtim ni šta je bilo u sezoni jedan osim da Mlada Lepotica ne mož imati dece, Katarina Radivojević treba da rodi juniora, Vukova majka deux-ex-machinuje svuda gde treba, a Uliks Fehmiu se pojavljuje u raznoraznim fazama serije iz ne sasvim vidljivih razloga.

Link to comment

naredne sezone pokazuju mrvice napretka.

a ako imas sklonosti kao damama u uniformi ili macho lutkama, onda samo nastavi 

 

milunka je secerko, a i ruza ima sta da ponudi :)

Link to comment

Hvala na savetu, ali zaista ne mogu. Možda očekujem suviše, ali onih nekoliko minuta što sam video sinoć ne ispunjavaju me sličnim željama. Samo me zanimalo kuda je sve otišlo, ko je ubio ćaću, jel ćaća živ i sprema se da ubije Haradinaja, ali mrvica napretka nije dovoljna. Nekoliko kamiona napretka bi me možda zaintrigiralo, ali ovako, ne.

Link to comment

Ništa nije razrešeno, ćaća nije osvećen i tako...

Ali magovi dramaturgije prave neviđeni obrt i okreću se društveno odgovornim temama...



... Shiit has hit the fan...

Link to comment
  • 6 months later...
  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...