Jump to content
IGNORED

Ubice mog oca


Kanzas siti zez

Recommended Posts

 

Forenzičarka je već pokazala u Montevideu.

Pokazala je i vise od toga u nekoj domacoj seriji koja je isla na RTV-u. Vrhunska seks scena za srpske uslove :fantom:

 

 

 

Fali nam Vini ako planiramo ozbiljno da analiziramo ovo.

Link to comment
  • Replies 1.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Frank Pembleton

    96

  • renne

    63

  • Milosh76

    48

  • Timmy

    45

Prvi put čujem za seriju, pogledao sam trejler i meni je ovo smešno. Nekako ne mogu da se naviknem na balkansku verziju američkih kriminalističkih serija sa "tragovima u kukuruzištu", forenzičarima i čudima...  :lolol:

Link to comment

Процедура у другој епизоди нема везе са животом. Седео сам и гледао епизоду са тужиоцем који се смејао.

 

Иначе, Наташа Нинковић има једну боју ноктију када јој дође муж Ане Софреновић а другу када после секса лежи са њим у кревету.

 

Иначе, јер на слици оца Јаковљевићевог Радован Стојчић!?

Link to comment

zaplet je dovoljno klasican i postavljem po novijem americkom/skandinavskom krimi kalupu da je serija sasvim gledljiva, uprkos losoj glumu, idiotskim akcentima, neprirodnim dijalozima i natasi ninlovic.

Link to comment

Иначе, Наташа Нинковић има једну боју ноктију када јој дође муж Ане Софреновић а другу када после секса лежи са њим у кревету.

to je moderni lak koji reaguje na promenu pH vrednosti u telu i skladno s tim menja svoju boju

Link to comment

Процедура у другој епизоди нема везе са животом. Седео сам и гледао епизоду са тужиоцем који се смејао.

 

Иначе, Наташа Нинковић има једну боју ноктију када јој дође муж Ане Софреновић а другу када после секса лежи са њим у кревету.

 

Иначе, јер на слици оца Јаковљевићевог Радован Стојчић!?

Nije ono R.S.

To je Svetac. Covek radio u muriji, radio na obezbedjivanju filmskih setova od strane MUP posle cak bio i vodja snimanja na par nekih filmova...

Svi u sobi skocili odma kad smo videli...

Link to comment

Meni je vrh što su angažovali Radovana (Milovog enforcera), koji ima soft spot za Kima Bodniu :love: to mi je izmamilo osmijeh

Ostatak... joj.

Rekoh ja, procedure su :lol:

Vučina i dalje na očekivanom nivou :D

Link to comment

Nije ono R.S.

To je Svetac. Covek radio u muriji, radio na obezbedjivanju filmskih setova od strane MUP posle cak bio i vodja snimanja na par nekih filmova...

Svi u sobi skocili odma kad smo videli...

Koji je to car, valjda ga zbog toga tako i zovu. Pojavljuje se u seriji u nekoj ulozi ?

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...