Jump to content
IGNORED

Ubice mog oca


Kanzas siti zez

Recommended Posts

  • Replies 1.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Frank Pembleton

    96

  • renne

    63

  • Milosh76

    48

  • Timmy

    45

 

 

Ovo za proceduru sam u jednom trenutku pomislio... I to ja koji ne znam naš zakon u prste, prosto tako mi izgledalo...

 

Na odjavnoj špici se zahvaljuju tom i tom iz Mup-a na konsultacijama.

 

Ne verujem da su baš toliki pajseri da izmisle korake kojih nema, a da li je Katarina Radivojević sama ili sa troje u kabinetu, nebitno je za priču.

 

Snimljeno nešto novo, nije Pavić, nije Radoš, pa što da ne.

Link to comment

Na odjavnoj špici se zahvaljuju tom i tom iz Mup-a na konsultacijama.

 

Ne verujem da su baš toliki pajseri da izmisle korake kojih nema, a da li je Katarina Radivojević sama ili sa troje u kabinetu, nebitno je za priču.

 

Snimljeno nešto novo, nije Pavić, nije Radoš, pa što da ne.

Napiši punu rečenicu kojom se Gaga Antonijević zahvaljuje...
Link to comment

Pa ima tih momenata gdje se vidi da su scenaristi gledali američke serije umjesto da su čitali naše zakone, procedure su skroz američke. Šta ću im ja kad hoće da naprave srpski Forbrydelsen.

Katarina je isti krš od glumice kao i Vučina, onaj njihov razgovor je low point epizode. Doduše znali smo da će da ispadne tako kad smo vidjeli kasting :D (ima zabilježeno na forumu)

 

 i nasa krivicnopravna procedura je americka, posle izmena zakonika o krivicnom postupku iz 2013.

Link to comment

Snimljeno nešto novo, nije Pavić, nije Radoš, pa što da ne.

 

Ja to gledam ovako - zato sto nam se moze da ne. Isti razlog recimo sto skolske predstave gledaju roditelji te dece a i oni na silu. Postoje ljudi na ovom svetu koji to ne da rade bolje, nego rade na nivou na kome je ovo lakse uporedivo sa hitom "Jezurka Jezic" OS "Ivan Goran Kovacic". S tim sto klinci svakako medju sobom mogu probrati nekoga ko je bolji glumac od Vuka Kostica, ne postoji skola sa takvim skupom debila da bi im to bilo izvan domasaja.

Dobri Gospod je izmislio internet i serovanje sadrzaja samo zbog toga da bi lokalni kreteni bili ogoljeni u svom kretenizmu. Gledajuci ovo ohrabrujete domacu produkciju, a to je zlocin protiv umetnosti, zivota i progresa  :fantom:

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...