Jump to content
IGNORED

Ubice mog oca


Kanzas siti zez

Recommended Posts

Uostalom ako je vozac snajperista, cemu misteriozan prikaz samo njegovih nogu dok se penje uz stepenice sa "instrumentom"?
Sumnjam da je vozac.

 

 

Pa to je mozda psiho, aka cetvrti covek..

Edited by Jimmy Kowalski
Link to comment
  • Replies 1.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Frank Pembleton

    96

  • renne

    63

  • Milosh76

    48

  • Timmy

    45

Tika je izgleda angažovao dvojicu sa snajperom - Kostića i Rastka (ja sam vidio Rastka).

Međutim, na njegov znak nijedan nije pucao. Ne kontam zašto.

Malo kasnije se čuo pucanj u ofu i na nama je da nagađamo da li je to Ruža pucala u Tiku, ili Rastko u Ružu.

Potom Kostić izlijeće i njega (ako sam dobro vidio) upuca Ruža, koja je već ranjena.

To znači da je vjerovatno Rastko ipak pucao u Ružu (ili je Tika izveo neki trik)...

 

Edited by colonelo
Link to comment

Jedan se pucanj cuo dole, a Ruza je ranjena.
Kostic je bio gore u tom motelu na spratu, nije nikako mogla Ruza da puca u njega, vec samo snajperista ili neko treci skriven da ga ucmeka, videli smo siluetu kako je proletela.

Ovako sranje napravise, a mi diskutujemo i diakutujemo, a i gledamo : )))

Link to comment

:D Nego evidentno da na "pcele koje su izujedale Ruzin jezik" snajperista nije odgovorio odmah, to je takodje zanimljivo

I kada se ocekuje 4.sez.?

A kada se setim da sam posle prve lepo prestala da gledam i sta mi bi posle...da vidim ko je ubica oca -.-

Link to comment
2 minutes ago, Jumanji said:

:D Nego evidentno da na "pcele koje su izujedale Ruzin jezik" snajperista nije odgovorio odmah, to je takodje zanimljivo

I kada se ocekuje 4.sez.?

A kada se setim da sam posle prve lepo prestala da gledam i sta mi bi posle...da vidim ko je ubica oca -.-

tika je rekao kosticu i janketicu da je pcela signal.

a kostic jeste bio dole u nekoj zgradi. i moguce je da ga je ruza upucala u prolazu

Link to comment
4 minutes ago, Jumanji said:

:D Nego evidentno da na "pcele koje su izujedale Ruzin jezik" snajperista nije odgovorio odmah, to je takodje zanimljivo

I kada se ocekuje 4.sez.?

A kada se setim da sam posle prve lepo prestala da gledam i sta mi bi posle...da vidim ko je ubica oca -.-

 

Uhvatio te neizdrz da saznas sta se desilo? :D

 

Verovatno ce opet snimati na leto (sve tri dosadasnje sezone se desavaju tokom jednog te istog leta, prakticno u nekih dva meseca razmaka po slobodnoj proceni), pa najesen/zimu emitovanje..

Link to comment
17 minutes ago, Timmy said:

Sinoc kazu da je Mile ubijen pre 2 godine. Ja mislio bar 10 proslo a da je Vuk bio dete tada. Kad ono bliza proslost

E to. I moj utisak je bio da se to dogodilo još dok je Aca bio dete, ali sad odjednom ispada da je on već tada radio u muriji.

Edited by Arkadija
Link to comment

Ja inace ne mislim da je Zika nuzno slagao za Mileta. Sasvim mi je logicno da je recimo Mile otkrio povezanost Marjanovica i Obradoviceve sa krimosima, nameravao da to istera do kraja, oni odlucili da ga smaknu. Karanovicka kod Tike kada trazi pomoc i kaze nesto u stilu "reci cu sve, pa neka idem u zatvor"..

Link to comment
25 minutes ago, Jimmy Kowalski said:

Ja inace ne mislim da je Zika nuzno slagao za Mileta. Sasvim mi je logicno da je recimo Mile otkrio povezanost Marjanovica i Obradoviceve sa krimosima, nameravao da to istera do kraja, oni odlucili da ga smaknu. Karanovicka kod Tike kada trazi pomoc i kaze nesto u stilu "reci cu sve, pa neka idem u zatvor"..

ali bas da je olja znala, a da nije rekla nista da spreci?!

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...