Jump to content
IGNORED

Rat u Jemenu


Lord Protector

Recommended Posts

Lose naravno. Medjutim Vijesti redovno izlaze i imaju i svoju televiziju. Vec 15 godina izvestavaju protiv vlasti bez da neko nastrada. Tako da nije za poredjenje sa onima koje sam imao na umu gde je za 15 godina ubijeno preko 20 novinara. I ajde sto rece neko ovo je tema o Yemenu pa da se vratimo na nju.

Link to comment

Lose naravno. Medjutim Vijesti redovno izlaze i imaju i svoju televiziju. Vec 15 godina izvestavaju protiv vlasti bez da neko nastrada. Tako da nije za poredjenje sa onima koje sam imao na umu gde je za 15 godina ubijeno preko 20 novinara. I ajde sto rece neko ovo je tema o Yemenu pa da se vratimo na nju.

 

Na broj stanovnika, stopa granatiranja novinara najveća je baš u Monenegru. Mislim teško da neko može da pobije 20 miliona Crnogoraca, ma koliko zao da je, jeli.

Link to comment

Na broj stanovnika, stopa granatiranja novinara najveća je baš u Monenegru. Mislim teško da neko može da pobije 20 miliona Crnogoraca, ma koliko zao da je, jeli.

:isuse:

Link to comment

Ajde da se vrnemo, šta mislite koliko će ovo da se razvlači, i koji je krajnji cilj ovih sa strane što se upliću u ovaj rat u Jemenu?

 

....shit has hit the fan...

Link to comment

Ne daju se Huti, te siromašne borbene narode je teško slomiti, njima nije ni teško poginuti, za razliku od Saudijaca kojima teku pare. Iako su pokupovali od Amera brdo moderne tehnike i avijacije nemaju pojma o ratovanju.

Link to comment

Nisu pokupovali samo tehniku i avijaciju nego i vojnike...

 

Emiraćani i Sudijci plaćaju Pakistance, Somalijce, pa i Kolumbijce, Kanađane, Amerikance da im budu pešadija i da obučavaju njihove zadrigle prinčeve.

Link to comment

Ajde da se vrnemo, šta mislite koliko će ovo da se razvlači, i koji je krajnji cilj ovih sa strane što se upliću u ovaj rat u Jemenu?

 

....shit has hit the fan...

 

ovaj rat stagnira čini mi se već solidno vreme, saudijci su se dobrano preračunali ovde mada nije im problem zbog para tako da može da ide u nedogled

Link to comment

Naravno da imje problem i zbog para. Nemaju oni vise tu zlatnu koku da mogu da trose kako im se cefne. Masa velikih projekata je trenutno zamrznutno zbog nedostatka para (transportni sistem u Jeddha na primjer).

 

Ovo je rat za prevlast izmedju siita i sunita.

Link to comment

:ajde:   :lol:

Замолио бих да кловна не цирирате баш у свакој линији, само да би се смејали. Ако он обесмишљава тему не морамо ми остали.

Link to comment
  • James Marshall locked this topic
  • Redoran unlocked this topic
×
×
  • Create New...