Jump to content
IGNORED

Organizovani kriminal u Srbiji i regionu


nautilus

Recommended Posts

Pa da li on autonomno odlučuje o biznisima i kadrovskim rešenjima kod navijača ili i on prima naredbe od nekog u civilu? Ne znam dobro da se izrazim jer ja ne mogu ni da zamislim sve te strukture. 

Link to comment

Pa da li on autonomno odlučuje o biznisima i kadrovskim rešenjima kod navijača ili i on prima naredbe od nekog u civilu? Ne znam dobro da se izrazim jer ja ne mogu ni da zamislim sve te strukture. 

 

Jebem li ga, ali bio je on tu i dok je ekipa sa Klempavim bila glavna koliko mogu da se setim. Tako da bih rekao da je u nekoj toj hijerarhiji sigurno iznad Mutavog recimo. A mislim da ove gore iznad njega i ne zanima preterano dal je Klempavi glavni ili Mutavi ili neko petnaesti.

Link to comment

Citajuci ovu temu, covek bi pomislio da je sav organizovani kriminal vezan za navijanje, da niko drugi nista ne radi osim tih "profi navijaca"  :unsure: Jel samo oni mafijaju u Srbiji ili su ovi ostali pametniji pa ih ima manje po medijima?

Link to comment

Naravno da ne, topik je nastao kada je ubijen vodja bande cija je sporedna delatnost bila i navijanje. Nije mi ideja da se ogranici samo na navijace, to je jednostavno aktuelna tema.

 

Grobari su amateri, sa nasim ultrasima na basketu se druzi 1 stric nacije :D

Link to comment

Citajuci ovu temu, covek bi pomislio da je sav organizovani kriminal vezan za navijanje, da niko drugi nista ne radi osim tih "profi navijaca"  :unsure: Jel samo oni mafijaju u Srbiji ili su ovi ostali pametniji pa ih ima manje po medijima?

pa oni su nizi nivo, taman vidljivi nama obicnom svetu

verovatno je i u interesu ovih mocnijih da medijska paznja bude usmerena na navijace, a ne na ove bitnije likove

Link to comment

Је ли беше Мићун током акције Сабља приметио како код ухапшених налазе дрогу, оружје, само пара нигде нема.

Link to comment

Oni su tako nizi nivo da je okrpljeni zemunski klan rutinski izbusio jednog koji je planirao da napravi pravi navijacki krimi klan. A evo i ovo sad sa Mutavim, slicni nivo, samo jos bahatije sa obe strane. Daleko su oni miljama od bas ozbiljnog kriminala.

Link to comment

Dunjić je ubijen zbog klasičnog bahaćenja na splavu. Znalo se da kad Dunjić popije beži od njega, onda liku puko kurac i ćao zdravo. Nema neke pozadine između toga. Zanimljivije od toga za priču o org kriminalu je ubistvo Ševa takođe člana ultra boysa

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...