Jump to content
IGNORED

Organizovani kriminal u Srbiji i regionu


nautilus

Recommended Posts

Just now, gospa buba said:

tuzilac je u istragu ushao rano :blink:

shta to znachi? jel ima nekad da je na vreme? :unsure:

sent from bubamoto
 

 

Ma glupost. Novinar postavlja pitanje nekom kao analitičaru koji je motiv uzimajući ovo što je tužilac izjavio zdravo za gotovo. Ko da tužilac izjavi danas je subota pa novinar pita nekog koji je razlog što je danas subota. 

Link to comment
31 minutes ago, Lena said:

https://www.cins.rs/tuzilastvo-fotografije-objavljene-da-bi-se-utvrdio-identitet-lica/

Cilj objavljivanja fotografija na konferenciji za medije u subotu je utvrđivanje identiteta, rekli su iz Tužilaštva za organizovani kriminal za CINS. Advokat Sead Spahović kaže da je tužilac neprikosnoven u istrazi, ali i da je objavljivanje fotografija znak da mu nedostaju dokazi i da je u istragu ušao prerano.

 

 

Ne, prvo da tužilac skupi dokaze, i to javnim objavljivanjem fotografija krivičnih dela, što je u stvari javni poziv za prikupljanje neformalnih informacija od građana, pa kad to završi onda može da otvori istragu.

 

Kakve sve gluposti ljudi koji se nazivaju advokatima dozvoljavaju sebi da lupetaju, pa to je neverovatno.

 

Inače, tema na treba da se zove Organizovani kriminal u Srbiji, nego Oteta država u službi kriminala ili nešto slično. Mi više nemamo nikakvu državu, već samo neke rudimentirane strukture koje služe da zaštite kriminalne interese onih na vrhu društvene piramide. 

  • +1 4
Link to comment

Krenulo je žešće jebanje u mozak. Velja Nevolja je radio za KRIK, Kurir ih raskrinkao. Rešili bi oni to još i pre ali im je mejl bio u kvaru...

Sent from my GM1913 using Tapatalk

Link to comment
3 hours ago, levi said:

mislim da nije brat, nego "brat". samo se isto prezivaju

I BIRN na tw i N1 tvrde da su braća.

koliko je meni poznato - aleksandar papić nema rođenog brata (nisam sigurna za sestru).

aleksandrovog oca površno poznajem poslednjih nekoliko godina. on mi dođe dalji rod (dalji stric).

Link to comment
10 minutes ago, gospa buba said:

tuzilac je u istragu ushao rano :blink:

shta to znachi? jel ima nekad da je na vreme? :unsure:

sent from bubamoto
 

Samo nam zamazuju oči.

Meni deluje da su našli način da ispeglaju nesuglasice, već puštaju priču da nema dovoljno dokaza, vuk je opet pojeo magarca i eto...

Link to comment
12 minutes ago, *edited by mod said:

Krenulo je žešće jebanje u mozak. Velja Nevolja je radio za KRIK, Kurir ih raskrinkao. Rešili bi oni to još i pre ali im je mejl bio u kvaru...

Sent from my GM1913 using Tapatalk
 


 

Bice da je radio inza nemacki FAZ. Kako gospodin Nevolja stoji sa nemackim.

Link to comment

Sad će Nevolja još ispasti opozicionar povezan sa mrskim Zapadom.

Meni se čini da je tužilac u istragu ušao prekasno.

Trebalo je da počne da radi kad su objavljeni snimci ponižavanja Radeta Petrovica i drugih.

Možda bi neki životi bili spaseni.

  • +1 1
Link to comment
22 minutes ago, BWA said:

 

Meni se čini da je tužilac u istragu ušao prekasno.

Trebalo je da počne da radi kad su objavljeni snimci ponižavanja Radeta Petrovica i drugih.

Možda bi neki životi bili spaseni.

De ti živiš, druže...

  • +1 2
Link to comment
2 minutes ago, Heaviside said:

De ti živiš, druže...

Što?

Ovo je bilo u kontekstu izjave advokata da je tužilac u istragu ušao prerano.

Ja kažem da tužilac ima obavezu da preduzima radnje iz svoje nadležnosti ako čitajući novine, portale i sl.ustanovi da postoje osnovi sumnje da je učinjeno krivično djelo.

Zašto to nije učinio?

Zato što je bio svjestan da ta ekipa radi za državu i da može samo najebati ako nešto preduzme.

Sve je to meni savršeno jasno. 

 

Ali to ne mijenja činjenicu da je u istragu ušao prekasno.

Link to comment

Da, izvini, nije lep komentar sa moje strane. Učinilo mi se da upućuješ primedbu sa pravničke strane, a jasno je kao dan da ovde nije stručnost problem. 

  • +1 1
Link to comment

Jel može neko od advokata/pravnika da nam rastumači koji je "rezon" iza ove izjave da je "tužilac ušao u istragu prerano"?

.... Shiit has hit the fan!

Link to comment

to nema veze sa pravom nego sa političkim sistemom u srbistanu

 

ko u filmu kad pandur razotkrije covercop-a u toku akcije

 

nije kriv koluvija/gdin nevolja... nego tužilaštvo zajebalo, pa vidite da nevalja, žuto pravosuđe you name it pa će đuka da izabere bolje

 

ako prođe, neće više zamajavati javnost ni sa izgubljenom ličnom kartom

Edited by kud u maglu Simoviću
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...