Jump to content
IGNORED

Organizovani kriminal u Srbiji i regionu


nautilus

Recommended Posts

3 minutes ago, raPe said:

Pa više od nedelju dana je prošlo.

 

Pa nece da ga nagaze odmah ako ne moraju.

Pritom mu je Vulin vrlo jasno porucio onom opaskom o pesmici koja mu se peva sta moze da ga saceka ubuduce, sto je sad vec javna tajna i van sportskih krugova.

  • +1 1
Link to comment
11 minutes ago, dragance said:

Kums, 2h30 nakon moje poruke, a posle se pridružilo još nekoliko njih kasnije, uglavnom istih likova od kojih se to i ocekuje. 

 

Aham, sada vidim da pričaš o reakcijama na post :lol: Pa evo, možda izigravam drvenog advokata, ali to je potpuno realna reakcija na tvoje histerisanje o Vuletiću, kada on ni u kakvom univerzumu ne bi trebalo da bude fokus priče o Belivuku i ostalima. Gotovo izvesno postoji neka veza između njega i njih, ali ako bi neko bilo šta pokušao da zaključi na osnovu tvojih reakcija na njega, mogao bi samo da zaključi da je on capo dei capi :D 

Uvek je dobro kada neko iz takve ekipe krene da laje, možda bi na to trebalo da se fokusiraš, mada vidim da ti je teško, verovatno zbog funkcije koju je on imao. Nacrtana mu je meta na čelu, tako da bi trebalo da obratimo pažnju na to šta priča, jer ako shvati da pada i da može još samo život da izgubi, možda odluči da povuče kompletnu bagru sa sobom.

  • +1 2
Link to comment
11 minutes ago, Malvo said:

 

Upravo suprotno, uradio je to samo zato sto mu jezicina ne da mira, CZ-Par patkometrija mu je poremetila centar za razmisljanje.

Uf, zaista mi je teško da poverujem da je na primer uvećavanje značaja Danilovog druga Rošavog nešto što tip kao što je Vuletić može da uradi nesvesno, a i ne vidim kakve veze to ima sa patkometrijom. Ili priča da je Nedić, uz potenciranje da se radi o Vučićevom bliskom saradniku, doveo Mutavog na Jug. Ostavljam 0% šanse da zbog patkometrije i dugačkog jezika priča stvari koji ne odgovaraju Vučiću. Jedino pitanje je zašto to radi. Ja tipujem da je ugrožen, da li zbog seksualnog ugrožavanja o kome kruže glasine ili veza Nevoljom ili nečeg trećeg, pa da pokušava da stvori narativ kako univerzitetskom profi nameštaju seksualni delikt ili votever zato što je pričao protiv Vučića. 

Link to comment
14 minutes ago, copkillah said:

 


Uvek je dobro kada neko iz takve ekipe krene da laje, možda bi na to trebalo da se fokusiraš, mada vidim da ti je teško, verovatno zbog funkcije koju je on imao. Nacrtana mu je meta na čelu, tako da bi trebalo da obratimo pažnju na to šta priča, jer ako shvati da pada i da može još samo život da izgubi, možda odluči da povuče kompletnu bagru sa sobom.

Jeste dobro što priča, ali ne bi trebalo da se fokuramo samo na to što priča tj. nije u interesu istine blanko mu verovati na reč i izgubiti iz vida o kakvom se đubretu radi i kakve motive može da ima.

Link to comment

 

Just now, Heaviside said:

Jeste dobro što priča, ali ne bi trebalo da se fokuramo samo na to što priča tj. nije u interesu istine blanko mu verovati na reč i izgubiti iz vida o kakvom se đubretu radi i kakve motive može da ima.

 

Naravno, apsolutno je jasno da on pre svega brani sopstveno dupe. Daleko od toga da bih mu bilo šta blanko verovao, ali ću laički da prepostavim da jedno 50% svega što kaže može da bude istina, a i to je nešto, to je velika stvar. U principu, deluje mi da bi pre svega mogao da umanjuje sopstvenu ulogu u svemu (logično), ali neke od stvari koje je rekao, npr za Nedića, tu nema mnogo dilema što se mene tiče, da li je istina ili ne. Takođe i prebacivanje lopte u komšijsko dvorište itekako ima smisla jer kada se priča o kriminalu u naša dva najveća kluba, bezobrazno je što se jedan od ta dva kluba potpuno ignoriše u javnosti i medijima.

 

Neka laje, neka priča, neka i laže, ako će to da dovede to toga da se (jednom) obelodane stvari i koje možda nismo znali - super.

 

I ne zaboravimo da bi Belivuk & co. i dalje bili upregnuti za ovu vlast, da nije bilo šamaranja mladunca.

  • +1 1
Link to comment
4 minutes ago, copkillah said:

 

I ne zaboravimo da bi Belivuk & co. i dalje bili upregnuti za ovu vlast, da nije bilo šamaranja mladunca.

Ima li istine u tom samaranju? 

Link to comment
5 minutes ago, radnik said:

Ima li istine u tom samaranju? 

 

pa kako sam ja čuo, itekako, mislim načuo sam i pre hapšenja pa je to kao bila neka potvrda

Link to comment

to je priča za tribinu, da tribina izvuče minimum dostojanstva iz ovoga. ako ništa bar su šamarali Vučića. a klinci slušaju otvorenih usta

 

realnije je to da su hteli da reketiraju Zvonka

  • +1 3
Link to comment
1 minute ago, levi said:

to je priča za tribinu, da tribina izvuče minimum dostojanstva iz ovoga. ako ništa bar su šamarali Vučića. a klinci slušaju otvorenih usta

 

realnije je to da su hteli da reketiraju Zvonka

 

ima logike u tome šta pričaš, ali čuo sam sa strane koja nema nikakve veze sa tribinom, nazovimo to pouzdanim izvorom

 

i to pre cele frke

Link to comment
3 minutes ago, levi said:

to je priča za tribinu, da tribina izvuče minimum dostojanstva iz ovoga. ako ništa bar su šamarali Vučića. a klinci slušaju otvorenih usta

 

realnije je to da su hteli da reketiraju Zvonka

Pa mora tikva negde puci, da li samaranje, da li reket... 

Tek sigurno ne verujem da je AV odlucio da je kriminal i reket los

Link to comment

Da je bilo šamaranja mladunca, ovaj bi to iskoristio odmah da se obračuna sa njima, teško da bi mu trebala bilo kakva konstrukcija. Kobre bi reagovale dok si rekao koks. Mada, platio bih da gledam šamaranje u svakom slučaju.

Link to comment

Naravno da je Nedić doveo Mutavog i Nevolju. To je opštepoznata stvar. Do njihovog konačnog preuzimanja tribine moglo se čuti Vučiću pederu i na jugu.

Ali, zanimljivo je da su u pitanju likovi koji su javno objavljivali snimke maltretiranja svojih suparnika sa tribine prije otprilike 2 godine. U međuvremenu su nestajali ljudi blisko povezani sa maltretiranim i nikom ništa.

Sad se odjednom svi nešto čude.

 

  • +1 7
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...