Jump to content
IGNORED

Organizovani kriminal u Srbiji i regionu


nautilus

Recommended Posts

7 minutes ago, dragance said:

Nijedan od tih što si ih pomenuo. Eno ti iznad samo malo više pa gledaj. Znaš ti dobro. 

 

Zaista ne znam, jer su samo oni komentarisali pre tvoje konstatacije. A pošto su pre toga na temi pisali Frenk Pemblton, renne, Forest i Fakundo Sava, dolazimo do zaključka da si ponovo paušalno patkometrisao, što opet potvrđuje ono što je kums napisao za tebe.

 

 

Link to comment
11 minutes ago, copkillah said:

 

Zaista ne znam, jer su samo oni komentarisali pre tvoje konstatacije. A pošto su pre toga na temi pisali Frenk Pemblton, renne, Forest i Fakundo Sava, dolazimo do zaključka da si ponovo paušalno patkometrisao, što opet potvrđuje ono što je kums napisao za tebe.

 

 

Mislio sam na reakcije, a jedan od njih se i oglasio napismeno.

Edited by dragance
Link to comment
2 minutes ago, dragance said:

Mislio sam na reakcije, a jedan od njih se i oglasio napismeno.

 

okej reakcije, a na koga se odnosio tvoj inicijalni post pošto fizički nije mogao da se odnosi na reakciju o kojoj pričaš i koja je usledila 24h kasnije?

 

Link to comment

Smaraš. Eno ti kumsa pa vidi sa njim. Hoćeš da pogledaš KD su reakcije ostavljane, da ti pravim skrinšotove, da bi se eto ti zadovoljio? 
 

edit: sasvim hezvezna rasprava da se skrene sa teme.

Edited by dragance
Link to comment
Just now, dragance said:

Smaraš. Eno ti kumsa pa vidi sa njim. Hoćeš da pogledaš KD su reakcije ostavljane, da ti pravim skrinšotove, da bi se eto ti zadovoljio? 
 

edit: sasvim hezvezna rasprava da se skrene sa teme.

 

Ne, hoću da mi odgovoriš na jednostavno i konkretno pitanje na koga se tačno odnosio tvoj post u tom momentu? Ne mogu da tumačim pasivno-agresivne postove, zanima me samo konkretno.

 

I zašto misliš da hoću da skrenem sa teme, tj sa koje to tačno teme skrećem?

 

Link to comment
1 hour ago, Heaviside said:

Vuletić je svesno stao na žulj Psihu

 

Upravo suprotno, uradio je to samo zato sto mu jezicina ne da mira, CZ-Par patkometrija mu je poremetila centar za razmisljanje.

Ali cak i to surovanje po upravnim odborima mu je omanje nepocinstvo u odnosu na neke druge stvari kojima mogu da ga razapnu posred Terazija.

 

Evo i Raja dobio da objavi presretnut razgovor™ za pocetak.

Link to comment

Pa realno, jedino su tvoji postovi ocekivani :D nisi izneverio, ti ovaj kriminal gledas kroz cz- prtz, sto kod racionalnog coveka deluje, ajde najblaze da kazem, infantilno. 

Ostavi to za one spotrske topike

  • +1 1
Link to comment
3 minutes ago, radnik said:

Pa realno, jedino su tvoji postovi ocekivani :D nisi izneverio, ti ovaj kriminal gledas kroz cz- prtz, sto kod racionalnog coveka deluje, ajde najblaze da kazem, infantilno. 

Ostavi to za one spotrske topike

Šališ se?? O Ćokiju, Zvezdanu i ostalim sam dosta rekao na njihovim topicima, pa i o drugim - ukljucijuci mafiju koja drži neke igrače i preko njih pere novac. Skini malo patkometraške naočare. Da li treba svaki post da počnem sa “ima toga i kod nas, ali...”?

Link to comment
Just now, dragance said:

Šališ se?? O Ćokiju, Zvezdanu i ostalim sam dosta rekao na njihovim topicima, pa i o drugim - ukljucijuci mafiju koja drži neke igrače i preko njih pere novac. Skini malo patkometraške naočare. Da li treba svaki post da počnem sa “ima toga i kod nas, ali...”?

Sve ti verujem. Ali ti ne shvatas da se ovde NE PISE o tome... Nas... Vas

  • +1 2
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...