Jump to content
IGNORED

Organizovani kriminal u Srbiji i regionu


nautilus

Recommended Posts

On 6.3.2021. at 14:51, dragance said:

Kako on nije ni luk jeo, ni luk mirisao. Svi lopovi, samo on čist.

Da zanemarimo njega, da li je istina što priča za druge?

Konkretno, da li je Nedić učestvovao u dovođenju Ace Mutavog, Belivuka i drugara?

Nisam čuo da njega neko hvali. Eventualno ga predlažu za svedoka saradnika.

 

Link to comment

To već ne znam sigurno. Imaš stručnjake na tu temu ovde, ja “pripadam” drugoj strani brda. Ali da se Vuletić nije ništa pitao, već se snebivao je za smehotres.ako hoće da bude svedok saradnik - bujrum - ali da prestane da izigrava dobricu, jer je sve suprotno. Da ne govorim o navodima seksualnih uznemiravanja o kojima, navodno, ima dosta svedoka i žrtava.

Link to comment
4 minutes ago, kud u maglu Simoviću said:

ne znam, al sam spreman da premerim patku svaki put

 

:isuse:

 


Zato ti znaš najbolje. Ne znam odakle ti da merim patku, kad potpuno isto mislim o govnima na drugoj strani. Dok je to za tebe nemoguće. 

Link to comment
1 minute ago, dragance said:


Zato ti znaš najbolje. Ne znam odakle ti da merim patku, kad potpuno isto mislim o govnima na drugoj strani. Dok je to za tebe nemoguće. 

da znam, a i razumem ono što pročitam. apsolutno svaki tvoj post na obom topiku je premeravanje patke i ništa sem toga

 

pokušaj sledeći put da napišeš nešto smislenije, ukoliko je to ikako moguće

  • +1 1
Link to comment
45 minutes ago, dragance said:


Zato ti znaš najbolje. Ne znam odakle ti da merim patku, kad potpuno isto mislim o govnima na drugoj strani. Dok je to za tebe nemoguće. 

 

I to je rečenica koju besomučno ponavljaš svaki put kada ti neko ukaže da patkometrišeš, ali ona je samo deklarativna i nema neku težinu, osim ako nisi aktivno diskutovao o kriminalu zvanom ultra kop, Terzić ili štagod. Hoću da kažem da ne možeš druge da optužuješ za neobjektivnost ako nisi realno pokazao da si drugačiji od toga. Možda i jesi, ispravi me ako grešim, ali "potpuno isto mislim o govnima na drugoj strani" ne spada u to.

I takođe, ne uspevaš da razdvojiš i shvatiš neke vrlo jednostavne stvari. Vuletić je u svom intervjuu izneo neke optužbe koje si ti nazvao lažnim. Ne znam kako ne možeš da razumeš da to što on (lažima) štiti sebe kako on nije bio umešan u neke radnje, ne znači da se te radnje nisu desile i da nije istina sve ono ostalo što je o njima rekao. Ti posle toga napišeš "izgleda da nekome smeta da se blati genijalni profa" iako ga niko nije branio. U slučaju da si to napisao kao odgovor na neki post koji je obrisan onda okej. Ali ako je to bio tvoj zaključak na ono što i dalje može da se vidi na prethodnoj strani ove teme, onda imaš jako ozbiljan problem sa prostom logikom i zaključivanjem i @kud u maglu Simoviću je u pravu da sve gledaš kroz pomućenu viziju patkometrije. Niko tu nije branio Vuletića, ali to ne znači da on ne govori istinu i potpuno je irelevantno da li je on umešan u te radnje ili ne, ima ko to može da utvrdi.

Link to comment

Nisam rekao da su lažne optužbe, već da sebe predstavlja kao nevinašce. A za Terzu i Ultrakop sam odavno govorio šta rade i kako. Što se mene tiče, svi su deo organizovanog kriminala koji se krije iza navijanja da bi sebe predstavili u boljem svetlu, tj imali nekoga da ih brani. 

  • +1 1
Link to comment
Just now, dragance said:

Nisam rekao da su lažne optužbe, već da sebe predstavlja kao nevinašce. Edit: poliuistine sam napisao. A za Terzu i Ultrakop sam odavno govorio šta rade i kako. Što se mene tiče, svi su deo organizovanog kriminala koji se krije iza navijanja da bi sebe predstavili u boljem svetlu, tj imali nekoga da ih brani. 

 

Link to comment
On 6.3.2021. at 13:22, dragance said:

Kakva lažljiva gnjida :D 

Tj poluistine i kurvarluk.

Meni definitivno nije do patkometrije, ali ti na tvrdnju da on jeste deo tog sistema:

On 6.3.2021. at 15:12, Milošica said:

Ma nema sumnje u to da si u pravu, ali upravo su najčešće najkorisniji oni koji su nekada bili u sistemu i koji ga znaju iznutra.

Odgovaraš sa:

On 6.3.2021. at 15:53, dragance said:

Vidim nekima smeta da se blati “genijalni profa”.

Naravno da će on sebe da pere, ali on je prilično nebitan lik za ovu temu (Organizovani kriminal u Srbiji), bar koliko ja znam.

Optužuje mnogo bitnije igrače da su doveli Mutavog i Belivuka u Partizan. Ne znam ni da li je to tačno, ali itekako je bitno.

  • +1 2
Link to comment

Vuletić je svesno stao na žulj Psihu, teško da bi to radio da je zaista duboko umešan u organizovani kriminal, ali je izuzetno odvratan. Definitvno je bio umešan u mahinacije u fudbalu i nije imao problem da ima kombinacije sa ljudima za koje je morao znati da su ubice. Na sve to, kada u javnim nastupima priča o najgoroj monstruoznoj mafiji sa kojom je po sopstvenim rečima održavao kontakte,  on izvodi lingvističko-pravne akrobacije uz obaveznu cz-par patkometriju sa samozadovljnim osmehom na licu. Kao da se radi o takmičenju u retorici, a ne stvarnim događajima. Svet bi bio lepše mesto da se zadrigli gmaz nije rodio.

Edited by Heaviside
  • +1 1
Link to comment
2 hours ago, duma said:

Meni definitivno nije do patkometrije, ali ti na tvrdnju da on jeste deo tog sistema:

Odgovaraš sa:

Naravno da će on sebe da pere, ali on je prilično nebitan lik za ovu temu (Organizovani kriminal u Srbiji), bar koliko ja znam.

Optužuje mnogo bitnije igrače da su doveli Mutavog i Belivuka u Partizan. Ne znam ni da li je to tačno, ali itekako je bitno.

Nisam mislio na Milosicu, vec na onih nekoliko gore što reaguju na isti način. Ne sme se dirnuti u taj osinjak, jer odmah idu kontraoptužbe, “ne smaraj” i sl. 

Edited by dragance
Link to comment
28 minutes ago, dragance said:

Nisam mislio na Milosicu, vec na onih nekoliko gore što reaguju na isti način. Ne sme se dirnuti u taj osinjak, jer odmah idu kontraoptužbe, “ne smaraj” i sl. 

 

Kojih tačno? Halloween? zmanic? SNARC? Lena? pacey defender? Jer su se jedino oni doticali te teme u momentu kada si ti napisao šta si napisao.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...