Jump to content
IGNORED

Organizovani kriminal u Srbiji i regionu


nautilus

Recommended Posts

On 3.3.2021. at 18:42, pt 2.0 said:

Uznemirli su Čedu (znam da ovo može biti fejk ali je zabavno)

 

 

Ovo izgleda da nije fejk. Ne znam zasto ne pricamo o ovome ovde malo vise :)?

 

Ovaj snimak je toliko nabijen znacenjem i informacijama u 5s da je to prosto neverovatno. Dakle, Ceda ovde svedoci o:

 

- svojoj povezanosti sa vlasti, vapeci da mu se pomogne sa njegovom ulogom u ovom trenutku.

- povezanosti vlasti sa mafijaskim klanom koji je trenutno u pravosudnoj obradi.

- sukobu unutar sistema.

 

Da li je samo meni ovo ovoliko zanimljivo i indikativno?

 

 

 

  • +1 2
Link to comment
5 minutes ago, Forest said:

Da li je samo meni ovo ovoliko zanimljivo i indikativno?

I meni je zanimljivo, ali mi nije indikativno jer ne mogu da dokučim sa kim to priča... Al ne vidim dobro snimak, ne vidim mu usta dok priča, a znam da se sa zvukom i lepljenjem reči može šta hoćeš...:fantom:

 

edit. Plus mi je čudno da on tako urla u ovom prostoru. Uzgred - gde je on to???

 

 

Edited by pt 2.0
Link to comment

https://www.krik.rs/uhapsen-voda-grupe-amerika-mileta-miljanic-u-njujorku/

Mileta Miljanić, jedan od najmoćnijih članova balkanskog podzemlja i vođa kriminalnog klana poznatog kao „grupa Amerika“, uhapšen je prošle nedelje u Njujorku u Sjedinjenim Američkim Državama zbog posedovanja oružja, otkriva KRIK. Miljanića je uhapsio FBI, a iz tužilačkih dokumenata se naslućuje da je hapšenje deo neke veće istrage.

 

Podaci do kojih su novinari došli pokazuju da su članovi grupe održali veze sa srpskom obaveštajnom agencijom, preimenovanom u BIA, i nakon Stanišića.

  • Hvala 1
Link to comment
4 minutes ago, pt 2.0 said:

I meni je zanimljivo, ali mi nije indikativno jer ne mogu da dokučim sa kim to priča... Al ne vidim dobro snimak, ne vidim mu usta dok priča, a znam da se sa zvukom i lepljenjem reči može šta hoćeš...:fantom:

 

edit. Plus mi je čudno da on tako urla u ovom prostoru. Uzgred - gde je on to???

 

 

 

To je još jedan nivo indikativnosti: čovek je izgleda u jebenom kafiću. Opet - ako nije fejk, to je indikator neverovatnog nivoa bahatosti, i to ucenjenog šrafića Čede, što opet za "nas" mogu biti dobre vesti; takva doza bahatosti sistema ne ide sa dugovečnošću.

Link to comment
19 hours ago, Heaviside said:

Danas i n1 su izveštavali o plantaži na 12 hektara. Zapravo kada se gugla "jovanjica hektara" izađe gomila članaka koja pominje 12 hektara.

Preveliko je to,možda celo gazdinstvo ima 12 h 

Ali 12h zasada pod staklom i to marihuane,ne verujem

Link to comment

@Lena sećam se ovog lika zbog epizode sa Dačićem:

"U maju 2016. godine Miljanić se pojavio na snimku iza Ivice Dačića, tada ministra spoljnih poslova, tokom njegove posete ostacima izgorele srpske crkve na Menhetnu, u srcu Njujorka. Dačić je novinarima KRIK-a tada kazao da Miljanića ne poznaje i da mu je on predstavljen kao glavni donator crkve.  

„Rekli su mi da je (Mileta Miljanić) crkvi dao više para nego svi oni tamo. Nisam znao da će to da me zadesi. Više ne smeš ni u crkvu da ideš“, rekao je tada Dačić za KRIK."

 

@Forest mi nemamo pouzdan snimak iz kojeg je kristalno jasno da Čeda izgovara ovo što čujemo dok se nervozno šeta po kafiću. ton mu se mogao namiksovati iz npr. strastvenih obraćanja novinarima, ili čak iz više nastupa.

doduše, ko bi to radio i zašto, kad je Čeda namazan govnima za sedam života zbog lizanja cipela Vučiću.

Inače sam video videla kod Roćka na tw (odatle je i kopiran ovde), ne znam što se Boškić zaleće. ne bi mu bio prvi put da ispadne ishitren (da ne kažem pglu).

 

 

koliku smo mi grdnu ljudsku stoku namnožili među ovim političarima, to je za ginisa.

Link to comment

Ako je montaža, odlično je urađeno; nije ovo lako napraviti i samo tonski (neprekidan besni deklamujući ton), pa još slika + ton... pogledao i preslušao sam 10+ puta i ne mogu da nađem element koji mi je sumnjiv, osim očigledne bizarnosti. Nisam ekspert, ali montaže se uglavnom provaljuju.

 

I svakako - pitanje, ko bi se time na tako kvalitetan način bavio, a da Čeda bude glavni junak?

Edited by Forest
Link to comment

Nakon početne egzaltacije i detaljnog pregleda - fali ovde i likova i strelica za veze... iz Belivukove ekipe 7 (6+on) je samo za teško ubistvo optuženo.

Uhapšeno je bilo 20-ak njih, pri čemu je tužilaštvo navodno podiglo istragu protiv 22 njih.

 

I šta će gospodin investitor Šarić u ovoj mračnoj ekipi? :fantom:

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...