Jump to content
IGNORED

Organizovani kriminal u Srbiji i regionu


nautilus

Recommended Posts

10 hours ago, Frank Pembleton said:

Čekajte ovaj je imao 12hektara zasađeno?
Sve pod zemljom ili je samo prerada bila "u podrumu"?

.... Shiit has hit the fan!
 

 

10 hours ago, askeladden said:

Mislim da je ‘samo’ hektar zasadjen ,a imao je jos za rasad.Rekose oko 65000 biljaka zasadjeno.

 

Danas i n1 su izveštavali o plantaži na 12 hektara. Zapravo kada se gugla "jovanjica hektara" izađe gomila članaka koja pominje 12 hektara. Pominje se i da je zaplenjeno više od tone marihuane, a ofrlje formula je tona po hektaru godišnje, doduše ako se primenjuju ultra moderne metode može da bude i višestruko više od toga. 

Link to comment
9 hours ago, slepa živana said:

 

molim vas, tope mu se živci usled bakterije koja je ušla preko limfe.

- Slabije čujem. Nekada sam slušao na 14, 15 jačine, sad na 22 - požalio se Predrag.

 

:rolf:

  • Haha 1
Link to comment
17 hours ago, radisa said:

Izgleda da je Hrkalovićka imala neke dobre slajbe za razmenu, a?

 

Nije htela da dodje kod Cesme, pa su je zvali u goste da dogovore razmenu.

 

Prosto je suludo da je glavni baja neko iz drustva Kokeza, Hrkalovicka ili Stefanovic...ima tu dosta ozbiljnijih igraca, sa mnogo ozbiljnijom lovom i uticajem.

  • Haha 1
Link to comment
10 minutes ago, Milosh76 said:

 

Nije htela da dodje kod Cesme, pa su je zvali u goste da dogovore razmenu.

 

Prosto je suludo da je glavni baja neko iz drustva Kokeza, Hrkalovicka ili Stefanovic...ima tu dosta ozbiljnijih igraca, sa mnogo ozbiljnijom lovom i uticajem.

Daj bar neko ime ...

Link to comment

Članak u Vremenu mi nije mnogo toga novog otkrio (oni insistiraju na tome da je sve ovo Vučićev obračun sa “crnim kraljem” (oličenom u dr Slini). 
Uzgred, prošlo mi je ispod radara da je Branko Radujko novi direktor Uprave carina.... omraženi ex-direktor mog ortaka iz Telekoma.

 

Kraj članka je simpatičan:

8F69CE53-F0BB-4BA6-A170-69A1A4B7B7F8.jpeg.d9ed45a1086040942351355754315fe9.jpeg

 

 

  • +1 1
Link to comment

Pandemija i restrikcije rada ugostiteljskih objekata su uticale ne samo na legalna nego i ilegalna tržišta, pa tako i distribuciju droge. Zato su mi posebno sumnjivi oni političari koji nisu posebno isticati u ovoj aferi Beli vuk- šareni most, ali se zalažu da treba sve pustiti da radi kao i do sada.

Edited by halloween
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...